Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöldség nélkül fogyni?

Zöldség nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet hogy valamiért egyszerűen gyűlölöm a legtöbb zöldséget! Gyümölcsökből bármit megeszek de a zöldségekből szinte semmit.:/ Van pár kivétel zöldség amit megeszek (bab,kukorica,gomba,saláta de azt sem minden módon,krumpli,borsó) de ezeken kívül semmit. Most leszek végzős és a suliban nem szeretnék olyan ételeket enni amik rettentően hízlalnak. Van valami ötletetek hogy mit kéne ennem?

2017. aug. 24. 00:51
 1/3 anonim válasza:

A zöldség elengedhetetlen a fogyókúrához és az egészséges táplálkozáshoz, fontosabb, mint a gyümölcs.

Szerintem kezd azzal, hogy azokat a zöldségeket, amiket szeretsz, a lehető legváltozatotsabb módon fogyaszd, és a kedvenc ételeidhez próbáld meg néha becsempészni az új zöldségeket is, így talán könnyebben megszereted őket. Pl. ha szereted a sonkás szendvicset, legközelebb próbáld meg paradicsommal, paprikával, uborkával enni. Ha nem magában eszed a zöldséget, hanem valami mellé, akkor könnyebb lesz.

Ja, és a krumplira ez nem vonatkozik, azt iktasd ki. Oké, hogy zöldség, de nem fogyókúrás.

2017. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogyni természetesen lehet zöldségek nélkül is,de az egészséges étkezéshez bizony hozzátartozik.


Én is csak azt tudom tanácsolni,hogy amiket szeretsz azt próbáld meg több féle formában fogyasztani és próbálj ki mindig újakat.


A krumplitól közel sem olyan rossz mint amilyen a híre.

Főzve fogyaszd, mértékkel és semmi probléma nem lesz.

2017. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem annál könnyebb fogyni, minél kevesebb a zöldség, de zöldségimádó vagyok... Sokat akadályozott egy időben. Jó, ma is, az a sok ch...

Persze van, akinek segít.


Lehet zöldség nélkül fogyni, sőt tartósabban egészségesen élni is (legalábbis van, akinek megy. nekem esélyem se lenne), de ez utóbbi erősen necces életmód, nem is sokan csinálják. Alapvetően a zöldség hasznos, kvázi kötelező elem, ha nem tetszik a legtöbbje, egyél olyat, amelyik igen.


Semmi nem hizlal, csak a kalóriatöbblet.


Egyél változatosan, ha kevés zöldséggel, akkor úgy. Nem tudom, téged mi laktat, mi alkalmas fogyásra. Nekem ugye a zöldség tuti nem, csask kalóriát hoz, de éhes maradok. A legtöbbünk fehérjével lakik jól leginkább, de az alig ad energiát a szükséges mennyiségben, kell mellé szénhidrát vagy zsír. Ajánlom az összetett szénhidrátokat, pl. a gluténmentes gabonákat. Azokkal is el lehet szállni, mint mindennel s azok sem laktatnak akárkit, persze.

2017. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!