Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok. 160 cm és 50...

19 éves vagyok. 160 cm és 50 kg. Strandra megyek nyár utolsó napján. Van lehetőségem addig valahogy lefogyni?

Figyelt kérdés

A barátnőim, akikkel megyek gyönyörűek. Szép vékony alakjuk van, mindannyian bomba külsővel rendelkeznek.. Én undorító vagyok. Dagadt disznó, szégyenlem magam a lányok mellett, meg igazából amúgy is.

Összeér a combom, undorító vagyok. Nagyon félek, már csomószor sírtam, de nem mondhatom le mert megsértődnek. Nagyon félek. Olyan gáz ha végig takargatom magam.. :(



2017. aug. 24. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni sem sokat lehet, de az extrém testképzavarod kezelése még sokkal hosszabb időt igényel... De érdemes lenne.
2017. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel az adatokkal kövér nem lehetsz. Küldj képet, úgy meg tudjuk mondani milyen is a tested.
2017. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az 50 kg egyátalan nem sok a te magasságodhoz. Mennyi szeretnel lenni 45??? Nem kell szégyellned magad, igy hallasra nem lehetsz dagi. Keprol konnyebb lenne megallapitani, de megertelek ha nem szeretnel fotot felrakni ide. Egyébként nem hiszem hogy nagyon le tudnal fogyni addig, legalabbis termeszetes modon nem.
2017. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed igazolja azt az általános megállapítást, hogy a szépség az érintett személy agyában alakul ki és nagyon csekély szerepet játszik az objektivitás.
2017. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mi van? Dagadt disznó vagy??

162 cm vagyok és 50 kg. Bármit megadnék azért hogy hízzak.

Nem értem te ugyanilyen méretekkel hogy lehetsz undorítóan kövér...

22N

2017. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ne haragudj,de nagyon buta vagy. Én is 160 cm vagyok és sose voltam 50 kilónál több. 63-al mentem szülni, lefogytam 55-re, felhíztam 70-re,most vagyok 62 és második terhesség. Tudod mit nem adnék újra az 50 kilómért? Hidd el, hogy nagyon csinos vagy. Én ugyanezt gondoltam magamról sokáig. Közben sokan mit nem adtak volna az 50 kilós homokóra alkatomért:) Nem vagyok egosita, de a fotóimat vissza nézve rájöttem, hogy olyan hülye voltam,mint most Te. Ha nagyon zavar a combod, tornázz rá egy kicsit, de nem ajánlatos a fogyás. Én voltam 46 kiló annyi idősen,mint most Te, és nem jó. Kilátszódtak a csigolyáim( még 50 kilósan is), a gerincem is ki volt, és a pasim egy kézzel átérte a derekamat. Ne fogyózz és ne is hízzál. Egyél normálisan, és tornázz egy héten 3szor fél órát és izmosodni fog a lábad.
2017. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én voltam 42 és úgy nagyjából jó voltam, csak meghíztam és, hát sajnos mind a lábaimra ment, de nagyon csúnya. Amúgy táncolok..
2017. aug. 24. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább edzést javasolnék, mintsem fogyást. 50 kg-os testsúllyal akkor lehet valaki "nagyon csúnya" ha nincs rajta semmi izom (bár, még szerintem ebben az esetben sem, ez a súly mindenhogyan átlag alattinak számít).
2017. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Majd amikor leszel 80-90 kiló, na akkor leszel elhízva. Amíg magadban nem tudasítod a dolgokat, addig senki nem tud veled semmit kezdeni. Menj el pszichológushoz. A barátnőid meg valószínűleg, több,mint 50 kilók vagy annyik,mint Te .csak ők sokkal jobban tisztában vannak azzal, hogy jól néznek ki. Oké,h voltál 42, de nem hiszem el,h nem jegyezte meg senki, hogy mennyire alultáplált vagy. Most nem vagy se alultáplált, sem kövér. Főleg nem kövér. Pont oké vagy. Ha nem akarsz hízni, akkor torna lábra. Ennyi. Csak az elindulás nehéz
2017. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs véled, leszámítva az onbizalomhianyod. Szerintem csak te látod kovernek magad. :) Ha van rajtad 2 kiló plusz az semmi, de követ biztos nem vagy. Az nem 50 kilónál kezdődik. :D
2017. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!