Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt 4 kiló leadás...

3 hét alatt 4 kiló leadás mennyire lehetséges éheztetés és egyéb eljárások nélkül?

Figyelt kérdés

1000-1200 kalória bevitelre gondoltam naponta,

Mindegyik héten csinálnék egy "tisztító" napot, ami abból áll hogy kb 2 napon át csak zöldségeket gyümölcsöket ennék.

Egy kis sport is lenne, napi 20-30 perc torna, és hétvégén meg elmennék szombat-vasárnap 1 órát futni összesen.

Persze semmi pékárú, cukros üdítő, stb., szóval tulajdonképpen egészséges életmódra váltanék mozgással.

3-4 kiló mínusz megvalósítható lenne, ha betartom ezt a tervet? Most vagyok 167 cm 54-55 kiló, és KÉRLEK NE írjátok hogy ne fogyózzak, sajnos feljött rám felesleg nyaralások után, ami meglátszik. 16l


2017. aug. 24. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl gyors zsírból s ilyen súlyból.


Mennyire éheztetés? Emberfüggő, én 1000-1200 kcal mellett koplalnék és szenvednék, mint a kutya, akkor is, ha 55 kiló lennék. Ez nagyon sokaknak koplalás mozgás mellett, a te súlyod elég kicsi, lehet, hogy neked épp jó, nem tudhatom, amúgyis rövidtávon csinálod, ami valamit enyhít a dolgon.


Az nem egy tisztító nap, hogy KÉT napig zöldség-gyümölcsöt eszel :D Amúgy nem tudom, miért tisztító nap, ha cukrokat eszel. Nem kötözködés, tényleg nem értem s a test szerintem prímán elvan egy jó étrenden, nem kellenek extra napok. Ha a fogyásban segít, néha bevállalhatod a kis izomvesztést, én nem szeretem azt, de én nem vagyok te.

2017. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyaralások alatt jött fel, akkor különösebb erőfeszítés nélkül lemegy magától, amikor visszaállsz a rendes napi rendedhez, életmódodhoz. Ha mindenképp akarsz valamit tenni, akkor inkább menj el heti 3-4 alkalommal futni. A hülye méregtelenítő kúrát meg felejtsd el.
2017. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nekem nem koplalás, átlagos napokon 1400-1500 kalória körül eszek, csak mostanság nem épp a legegészségesebbeket sikerült :/
2017. aug. 24. 22:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy, mentek a zöldek :)
2017. aug. 24. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt hamar letudod adni egy kis sporttal.

De nem kell minden nap fél órákat. Elég minden másnap netán harmadnaponta,mert ami rajtad van ,,felesleg'' az semmi.


Zöldség,yoghurt,kefír,túró,gyümölcs jót tehet az alakodnak.

Gyümölcsöt nasinak ajánlanám az édességek helyett és még vitamint is szedtél be :D


Mást nem nagyon lehet írni,mert magától is lepottyanhat az a pár kiló.

2017. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!