Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki az életmódvá...

Hogy kezdjek neki az életmódváltásnak ha a szüleim nem akarnak segíteni?

Figyelt kérdés
15/L Szóval az van, hogy a mozgás része megvan: heti 3-4 lovaglás, napi szintű biciklizés meg otthon saját testsúlyos edzéseket végzek. Az étkezéssel lennének problémáim, tudom, hogy mit hogyan kéne ennem, de az ebédet nem tudom megoldani mert, anyukám szokott főzni de ő megmonda, hogy nem fog azért máshogy főzni, mert én ezt szeretném (amiket most főz:tészta, krumpli, túrogombóc,palacsinta és hasonlók). Valakinek van valami ötlete, hogyan lehetne így is megoldani?

2017. aug. 25. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miket akarsz enni? Ha ilyen zöldséges cuccokat, azt megtanulhatod összedobni magadnak. Megvárod amíg anyukád végez a palacsintájával, belopakodol a konyhába és megcsinálod.


Sajnos más ötletem nincs, ha anyád nem hallgat rád

2017. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
Ha csak fogyni akarsz, akkor nyugi ehetsz ilyen vacak egészségtelen dolgokat is, csak keveset hogy kalóriaminuszban legyél. Csak a makrók számitanak, a minőség másodlagos ha fogyásról van szó. Ha pedig nem csak az érdekel hanem úgy teljes egészében az egészséged akkor megtanulsz főzni magadnak, azokat az ételeket amiket ennél, rizs, zöldésges köret, meg ilyenek nagyon egyszerűek. Egyébként a krumplival mi bajod? Az teljesen jó, tésztából is durumtészta teljesen jó.
2017. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azért márcnem vagy kicsi a főzéshez. Ha anyád nem akar kétfélét főzni, akkor főzz te magadra.
2017. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már én is tudtam főzni, ha komoly okod van rá, te is megtanulhatsz.

Vagy amit mondtak: az ebédből simán eszel, max. kevesebbet. A többi étkezésre gondolom, nincs torta és gofri, de ha mégis, akkor mást eszel és kész.


Ha az életmódváltásodba nem fér be a tészta (nekem sem), akkor bizony főznöd kell vagy hideget ebédelned.

2017. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. aug. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!