Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szakítás utáni bánatban...

A szakítás utáni bánatban fogytatok? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem mindenkire jellemző,van aki a kajálásban vigasztalódik és az hízik.
2010. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de már attól is fogyhatsz,ha kiiktatsz vmit ami felesleges az étrendedből.én 3 hétig nem ettem csokit és péksütit és lement 2 kiló.
2010. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egyszer mikor szüneteltünk meg az odavezető úton (vizsgaidőszak alatt ráadásul) lettem 61,5 kilóból 56 kiló május-júniusban. Aztán ez maradt decemberig, és akkor szakítás után a karácsonyi ünnepek alatt lementem január elejére 55-re. Utána júniusban kezdett el visszajönni. Talán akkorra hevertem ki az egész huzavonát.

2010. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én hízok
2010. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 49-ről mentem le 43-ra... 2 év alatt sikerült visszahíznom 50-re, most 52 vagyok, nagy keservesen. Ha bánatom van egyből fogyok, összeszűkül a gyomrom és semmit nem kívánok :(
2010. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez komolyan beteges...nem mellesleg a kérdésedből is látszik, hogy nem vagy bánatos...
2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok bánatos, mert nem szakítottam senkivel, nincs is senkim, nem is volt senkim! 16 éves vagyok

Csak kíváncsiságból érdekelt

2010. máj. 26. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát.. nekem elég durva volt: válás után 2 hét alatt 13 kg. Ezt tartottam egy évig kb, aztán jött egy fiú, szerelmes lettem, és akkor egy hét alatt még 8 kg mínusz. Azóta ez a fiú a férjem, de ha összekapunk, vagy nagyon "szárnyalunk", egyből mennek le a kilók. (Ja, 90-ről indultam)
2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én épp az ellenkezőjét tapasztaltam magamon. normális a testalkatom, 172centi vagyok és 55kg.

Amikor a barátommal 2éve szakítottunk, nagyon megviselt és egy ideig nem tudtam enni, csak amennyit a szüleim belém erőszakoltak. Így lement 2kiló 1hét alatt, majd még borúsabb lett a hangulatom és elkezdtem bánatomban enni. 59kgos súllyal aztán valahogy abbahagytam.

Amikor a jelenlegi barátomat megismertem (9hónapja vagyunk együtt) 57kg voltam, az első hetekben lement még 2kg, most ezt tartom, de nyáron rengeteg dolgom lesz és kevés szabadidőm, még kevesebbet fogok enni.

2010. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!