Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 183 cm-es lány vagyok,93 kg a...

183 cm-es lány vagyok,93 kg a súlyom, eléggé eloszlik, mivel magas vagyok, szóval nem nézek ki nagyon kövérnek, csak husinak, de ettől függetlenül ez egészségtelen súly? Mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 21:08
1 2
 11/18 anonim válasza:
15%
Úristenem azonnal keresd fel az orvost! ezek a medvedisznóemberség jelei!!!
2010. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
21.51 vagyok... komolyra fordítva a szót, menj el egy testzsírszázalék mérésre, ott majd kiderül mi a helyzet. A gond az, hogy sokszor a belsőszervek zsírosodnak el, annak külső látszata nincs. És igen az nagyon veszélyes. 93kg biztosan sok, minimum egy 10-est le kéne adni. Inkább többet... de mondom, testzsír százalék mérés!!!
2010. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok az a 93.. inkább 75-80 között lenne az ideális.
2010. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én is pont 183 magas vagyok, és nő. az én súlyom úgy 68-72 körül mozog, változó, de így is kövérnek érzem magam néha. szerintem egészségesnek "egészséges" a 93 kiló, én is voltam annyi pár éve, nem éreztem hogy szétfolyok, csak arányosan nagy voltam. miután leadtam, sokkal jobb lett! aki ilyen magas mint mi, azt ígyis úgyis megnézik az utcán, Neked is azt tanácsolom, hogy azt a 15 kilót add le, nem nehéz. 24 éves lány

2010. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
minden értelmes választ és tanácsot köszönök!
2010. máj. 30. 21:00
 16/18 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezekkel. 180 cm-hez 73 kg az ideális.

Egyél sok gyümölcsöt reggelire vacsira meg zöldséget , azt is 6-ig. Én is ezt csinálom 2 hónapja és lement 10 kg, persze mozogni is kell valamennyit.

2010. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A széles csípő a legrosszabb dolog fogyás szempontjából,de nem feltétlenül egészségtelen.ezt te érzed.pl mennyire fáradsz el séta,cipekedés után és persze azt csak te tudod h. hogyan táplálkozol,hiszen egy vékony ember is táplálkozhat egészségtelenül.Okoz e valamilyen betegséget nálad a túlsúly?ha nem ,akkor még nem vagy veszélyben,de tényleg jobb lenne,ha törekednél pár kg fogyásra.ezt egy súlyfölösleggel küzdő lány írja neked.
2010. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! reggelente futok már pár napja meg tornázom esténként és 6 után nem eszem, eddig jól bírom és máris jobb a közérzetem is.
2010. jún. 2. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!