Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1x-i, max 2x-i evés +...

Heti 1x-i, max 2x-i evés + napi kardioval mennyit lehet fogyni 30 nap alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik meg nem csak annak hangzik, hanem az is, de most komolyan. Én már minden próbáltam, fél éve próbálok lefogyni. Már nem tudom mit tehetnék, úgy döntöttem, alaposan megszenvedem a fogyókúrát, de akkor is meg fogom csinálni.

Szóval.. Hetente 1x, ha gáz van(rosszullét pl), akkor max 2x ennék egy héten. Mondjuk péntekenként, reggel, egy szendvicset. Meg ha úgy van, akkor a hét vmelyik napján ugyanígy.

Emellett mindennap 30-40percet futópadoznék, szökdelnék, tudomisén. A lényeg, hogy 30-40percen keresztül folyamatosan mozognék, aktívan.

Szóval lehetséges?

Jahm, minden reggel egy csésze zöldtea. (Nem kávézom, teázmi szoktam, csak ezt iszom meg.)


Légyszi normális válaszokat.

Köszi.



2017. nov. 17. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmit, mivel az első héten nagy esélyes vagy egy ájulásra, aztán a kórházban ciki lesz bevallani, hogy mi is történt, mert a szemük felakad egy alapos kézlegyintéssel kiegészítve. Te meg valószínű alaposan beparázol az élménytől.

Nem, nem basztatni akarlak, de ez a reális tény. Inkább írd le, hogy mit hogy csináltál abban a fél évben, és nézzük meg, hogy hol volt a hiba. Szedd össze magad, és normálisan próbáld megoldani a problémákat.:)

2017. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Paleo, norbi diétát próbáltam.

Volt, hogy csal zöldségen meg kis csirkemellen éltem egy hónapig, mellette futni jártam, de nem mozdult a mérleg.

Gondoltam, ha nem eszek, szinte semmit, akkor muszáj lesz fogynom, nem?

2017. nov. 17. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak és kizárólag a kalóriaszámolás működik semmi más.Kalóriabázis.hu- t használom, nagyon hasznos oldal.
2017. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köezi. Nekem nem jött be.

Illetve de. Ha kb 600kcal ettem egy nap. De ugyis nagyon lassan. Akkor már miért ne lehetne semmit nem enni😂

2017. nov. 17. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hany kg vagy es milyen magas? Kor,nem? Mennyit szeretnel fogyni? Ez hatalmas hulyeseg, ha nem eszel, megmozdulni sem lesz erod, a szervezeted pedig raktarozasra kapcsol, es minden amit megeszel, lerakodik rajtad zsirkent. Meg rosszabbul fogsz tehat kinezni. Lehet hogy azert nem fogysz mert mar nincs mit leadni. Ha nem akkor lehet ilyen a genetikad. Vagy rosszul csinalod. Vagy nem tudom😂.


Egeszseges eteleket kellene enni, napi 5×, kis mennyisegben. Kb 1200-1500 kcal-t. Melle sok vizet inni, sokat sportolni. Az eheztetes hulyeseg, a szervezeted megfogja bosszulni. Kitartas es sok sikert!

2017. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát nézd, ha valóban van súlyfelesleged, és becsülettel számolod a kalóriát, a makro összetételre is figyelsz, mellette heti párszor sportolsz, akkor kizárt hogy ne mozduljon az a mérleg. Szerintem hagyd ezeket a paleo meg update hülyeségeket, egy átlagos ésszel megáldott ember, aki rászán pár órát megtanulni, hogy hogyan is működik a teste, mit hogyan kell enni, az simán összeválogatja magának aaaa...nem, nem szénhidrát meg anyámtyukja csökkentett kakaóscsigát, hanem vesz zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húsokat, ezeket kiegészíti normális alapanyagokból származó szénhidrátokkal, zsírokkal (rizs, kuszkusz, avokádó, olajos magvak, kókuszzsír, édesburgonya stb.) és számolja magának a napi ételösszetételét.:D Hidd el nem nagy cucc, és az a jó hír, hogy nem csak rendbevágod az alakod vele, de egészségesebb is leszel ha így eszel, ellenben az éheztetéssel. Ha nincs sok felesleg rajtad, akkor ne csodálkozz, ha nem olyan ütemben fogysz, mint akin sok van. Ha meg nincs, akkor ne is csodálkozz egyáltalán, ilyen esetben ha ne, vagy mégsem elégedett az alakoddal, akkor kezdj el edzeni, de ne kardiot...

Állj be inkább egy minimum 1100 max 1500 kalóriás kajálásra, fehérjét vigyél be sokat, csökkentsd a szénhidrátot, sportolj, és meglesz az eredménye. De csak ha nem adod fel 4 hét után ugye...:)

2017. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
1 hónap után feladtad, mert nem mozdult a mérleg? Ha minden diétát csak 1-1 hónapig csinálsz aztán abbahagyod, akkor persze, hogy nem sikeres a fogyókúra.
2017. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Butaság amit írtál, nem szabad ezt csinálni. Ilyen étkezés mellett hamar kórházba kerülnél, és nem lenne erőd szökdelni meg aktívan mozogni.. Ajánlom én is a kalóriabázist, ott meg tudod adni a súlyodat stb, és nyomon tudsz követni mindent, én is használom. Egy nap étkezz 4-5x, egyél többször de keveset. Ne nassolj (keksz, chips, sültkrumpli és társai) Én a fehérkenyeret is elhagytam, helyette extrudált kenyeret és puffasztott rizset eszek. Igazából ehetsz mindenből de mértékkel! Vigyázz a tésztás ételekkel. Igyál sok vizet, legalább 2 litert naponta. A kardio nagyon jó heti 3-4x legalább 1 órát szánj a mozgásra!! Ne kevesebbet, 1 óra legyen meg, ha több az se baj. Én így adtam le 13 kg-ot. :) Nem kell koplalnod azért mert fogyni szeretnél😉
2017. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!