Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fehérjeporok (fogyókúrás...

A fehérjeporok (fogyókúrás porok) sűrűek, vagy többnyire hígabbak, kakaó szerűek?

Figyelt kérdés
Nekem FL-es porom van, de ez elég híg, a 7és 17 volt, ami sűrű volt és kibírtam vele különösebb éhségérzet nélkül. Vannak még ilyenek?
2010. jún. 3. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik teljesen híg. De arra ne számíts, hogy csökkenti az étvágyad...ugyanaz, mint egy poház víz, avval is telitődik a gyomor.
2010. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kevesebb vízben feloldani, és akkor nem lesz annyira híg. Egyébként a fehérjepor nem fogyókúrás por, hanem, ahogy a neve is mutatja, fehérjepor. Kb. ugyanaz, mintha megennél 20 dkg csirkemellet.
2010. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30g fehérjepor 3 deci vízben ilyen kakaó állagú nekem.


Ettől a fehérjepor=fogyókúrásportól meg már kiráz a hideg...amit most "t***ó diéta fehérjepor" néven árulnak 12000 valamennyiért kiloját...hát megnéztem az összetételét, kb tömegnövelő szer is lehetne :D (100gban csak 41g fehérje és ha jól emlékszem 45g szénhidrát, 7 g zsír!)

Inkább vegyetek rendes fehérjeport (nem akarok most reklámozni egy terméket sem...csak ez a t**bódiéta hülyeség nagyon fel tud idegesíteni)

2010. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanaz. Csak azért akarok ilyet szedni, hogy úgy tudjak fogyni, hogy nem az izomból veszítek. A szükséges dolgokat(vitaminok, fehérje..) be akarom vinni, csak a zsírt és a szénhidrátot akarok kikerülni.
2010. jún. 5. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!