Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Villámdiéta vélemények?

Villámdiéta vélemények?

Figyelt kérdés

Femina.hu-n találtam ilyen egy hét minusz 3-5kg diétákat, mintaétrendeket.

Valaki próbálta már az ilyen villámdiétákat? Bevált? Lehet több hétig is csinálni, akkor is hatásos vagy csak az 1.héten? És ha pár nap szünetet tartok, akkor újrakezdhetem?

Köszi előre is a segítséget!



2018. jan. 14. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt 3-5 kilót talán úgy tudsz leadni, ha semmit sem eszel. Vagy még úgy sem. Ne a Feminán keresgélj, ha szakszerű fogyókúrás tanácsokat szeretnél!
2018. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, hogy ki kéne próbálni:

[link]

Nem tűnik olyan rossznak.

2018. jan. 14. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülyeségek csak növelik hosszabb távon az ember súlyát, testzsírját, s nehezítik a későbbi fogyást. Femina nem szakszerű forrás.
2018. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyit csak a legkeményebb emberek tudnak fogyni zsírból, iszonyú sok edzéssel, ahhoz képest szinte semmi evés mellett. 3 kiló vizet és salakanyagot veszteni pedig nem ér semmit.

Vannak alapvető fizikai törvények, amiken nem tör meg a naiv remény és a női magazinok fantáziája sem.

2018. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen "villámdiéták" csak arra jók, hogy a pár nap alatt amíg szinte semmit nem esznek az emberek, kiürül a víz meg a glikogén raktárak, így könnyebb lehet a delikvens pár kilóval, aztán megörül, hogy "de jó, fogytam!", mert fingja sincs, hogy működik ez. Én csak azt nem értem, hogy hogy nem látják, hogy ugyanolyan sz*rul néznek ki, mint előtte? Aztán ez általában a hűtő esténkénti kizabálásával szokott véget érni, ahol visszajönnek a leadott kilók, meg még plusz néhány. Aztán jönnek a sokat ettem ma? című kérdések, ahol a delikvens felsorol 8 féle édességet amit aznap megzabált, utána meg megkérdezi, hogy jó-e, ha másnap nem eszik... Mindig meglep az emberi ostobaság.
2018. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!