Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap kb.3-4 km-t...

Ha minden nap kb.3-4 km-t biciklizem, felülésezem, és alkalmanként tornázom, ezek mellett diétázom, mennyi idő alatt tudnék 5-10 kg-t leadni?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy a nyárra lefogyok, és végre elérem azt a súlyt, amire régóta áhítozom...2 hét múlva nyaralni megyünk...addig mennyi mehet le kb?

Ha ezeket, amiket fent említettem heti 4x 5x megcsinálom, mikorra várható a kívánt eredmény?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

(Egyébként 163 cm és 60 vagyok)


2010. jún. 6. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

inkább formásodásra van szükséged, nem fogyásra, pláne nem 10 kg fogyásra :-o


bringázz nyugodtan és tornázz ártani nem fog... ;)

2010. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocs,de már nyár van.elöbb kellett volna sajnos.2 hét alatt 5-6 kg kb.inkább fuss.ha h-sz-p csinálod akkor az 6 edzés 2 hét alatt,felülésekkel nem sokra mész.
2010. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3-4 km bicikli az édeskevés. 30-40 már jobb.

Am szerintem is fuss inkább. 5-10 km-t.

2010. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elírtam fent, bő 8 km, mert csak az odautat számoltam:)

Amúgy köszi az eddigi válaszokat!

2010. jún. 6. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóak vagyunk. Én már fogytam 4 kgt, de a biciklizés nagyon kevés. Én futok hetente 5 alkalommal, ált. 5-8km egy futásra. Felülés minden este. Evésnél odafigyelek. Nem eszek tésztát és kenyeret. Szerintem többet nem fogok fogyni, mert az izomzat nehezebb mint a zsír. Inkább formásodom. Futás sokat segít, a 4km biciklizés csak light mozgás. :)
2010. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kezdő, akkor elég a 3-4 km....a 30-40-et hogy bírná szerinted???? vagy kezdőként a 5-8 km futást?????
2010. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdőként nem fogsz egyszerre lefutni 5-8km az biztos, feltéve ha előtt nem futottál előtte. (én írtam, hogy hasonlóak vagyunk). Kezdetben a pályán nem bírtam két körnél többet futni, mára más simán meg 15 kör is. Van edzésterv a neten, többféle is. Próbálj meg lassan elkezdeni a futást, s egyre többet és többet csinálni. Hajrá!
2010. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jav. -előtt megy Elnézést az elírásért. :)
2010. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, nemrég kezdtem, kb 2-3 hete csinálom:)
2010. jún. 6. 21:58
 10/12 clint ***** válasza:

Biztosan lesz valami eredménye ha diétázol is...

De lassu eredmény lesz.. 50 kg pont megfelelő súly egy 163 cmes lánynak de lehet igyis csini vagy. Augusztusra talán sikerül a 10-est ledobni egészséges fogyással, az is nyár még..

sok sikert.

2010. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!