Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hihetetlen gyors anyagcserém...

A hihetetlen gyors anyagcserémnek hála 2 éve alatt alig jött rám pár kiló, ez idő alatt elkezdtem testépítéssel foglalkozni, az izmaim nőttek, de mikor rááltam a mérlegre ugyanúgy 65kg-t mutat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

ha nagyon telizabálom magam akkor vmikor felmegy 67-re is

de nekem a 70+ lenne az álom


tudom hogy rossz témakörbe írtam ,de itt nincs olyan , hogy " hízókúra"


és kérlek titeket "örülj neki"-s válaszoktól mentesítsetek


köszönöm


2010. jún. 8. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:

sokszor eszek , parizereket,szalámikat,halat,csirkehúst

amitől más már simán hízik, én nem akarok köver lenni de szeretném hogy 70kg fölé menjen a súlyom

2010. jún. 8. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:

nos ne foglalkozz ezzel, kár ezen rágódni, ha folyamatosan edzel, egy idő után nőni fog a súlyod...

Mindössze annyi lehet, hogy az edzés miatt besürűsödtek az izmok, és emiatt jóval izmosabbnak látod magad.

De a kilókon nem kell meglátszani, mert csak besürüsödött az ami amugy meg volt..

Gondolom rosszul edzel, és étkezel, biztos nem fogsz igy nőni ha nem változtatsz.

2010. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de nagyobb lettem azóta mióta elkezdtem edzeni


nem is értik h-h csak 65-67kg vagyok, sokkal többnek látszok amúgy


köszönöm hogy válaszoltál

2010. jún. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!