Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt fogyhatok?

Így mennyi idő alatt fogyhatok?

Figyelt kérdés

Összeállítottam magamnak egy edzés tervet.Tehat úgy akarom hogy 1 heten minden nap edzenek kivéve a vasárnapot.45-60 perc szoba bicikli,20 perc ugralokotel,és Rubint Réka napi 20 perc önmagadért videójából mindét megcsinálnám kivéve a combos részt.

Ma akarok belekezdeni.Az étrendemre odafigyelek és mindig kiszámolom mennyit eszek(kenyeret nem eszek és semmi gyors kaja semmi cukros üdítő tehát ezeket elhagytam).de most az lenne a kérdésem hogy így tudnék fogyni?vagy izmosodni?

65kg/16/L


2018. márc. 4. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, de szerintem az edzés résznél kicsit túlvállaltad magad. Oké, legyen ez a terv, de azért ne omolj össze lelkileg, ha nem tudod teljesíteni a terveid minden nap.


Az edzésnél szerintem jobb lenne, ha lennének pihenőnapok (keress rá a túledzés kifejezésre). A 20 perc ugrókötelezést bírni fogod egyben? Nem baj, ha nem, majd belejössz :-)


Én azt javaslom, hogy az első három héten kezeld rugalmasan a céljaidat. Minden nap jegyezd fel, mit sikerült megvalósítani, és a súlyodat is. Mérheted naponta is, ingadozni fog, de legalább kitapasztalod, hogy mennyit. Három hét után tarts számvetést, akkor már látni fogod, hogy milyen terv a reális hosszú távon.

2018. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem egyben akarom az ugralokotelezest hanem úgy hogy 20 percig csinálom de 1 perc ugrálás 1 perc szünet

Mert nem birnek egyhuzamban 20 percet ugrálni :D

2018. márc. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!