Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a napi etkezesrol? Ettől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy naptól számít és nyilván mindennap ilyesmi jellegű kajákat ennek és ennyit csak ha nem kevesebbet

Szóval

12 kor 3 tojás 1 tk zsemle kis ubi,pari 2 szelet csirkemell sonka ,1 szelet light sajt

15 órakor 40 g túró ,fel paprika,1 szelet csirkemell sonka

16:30 rizskasa

20 órakor kis adag zöldség leves, 1 csirkemell kb 100g

2 kis falat főtt krumpli(meg kóstoltam)

(Azért délben ettem először mert későn keltem 10 után)



2018. márc. 10. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

A legfontosabb étkezés a reggeli, ezért érdemes 9 óra körül enni először, utána nagyjából 3 óránként, napi 5x.

Egyébként az étrend jó, bár én este már valami könnyűt ennék, mondjuk egy sima salátát, vagy ilyesmit. Nekem is az a vacsorám általában.

És javaslom a Kalóriabázis nevű oldalt, nekem úgy könnyebb volt fogynom, nem ettem soha túl magam és jól esett a dicséret nap végén, ha nem léptem túl a keretet. :D

Sok sikert!

2018. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen étrend mellett lehet fogyni, kalóriaigény kérdése.


Nem tűnik soknak (bár a rizsnél nincs mennyiség, de gondolom, pici, mint a többi), inkább kevésnek, ránézésre fehérje- és kalóriaszegény, ki kéne számolni a makrókat s összehasonlítani az adataidból következő hozzávetőleges igényeiddel.

2018. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!