Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálkozott valaki a 13-14...

Próbálkozott valaki a 13-14 napos diétával? /Aminél a reggeli fekete kávé, diétás kifli, plusz van ebéd és vacsora/ Milyen tapasztalataitok vannak? Érdemes bele kezdeni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:42
 1/7 anonim válasza:
Épp tegnap végeztem vele:) Pontosan 4,4 kg ment le a 10 kilós feleslegemből. 63.5 kilóról 59-re fogytam, de állítólag lassan tovább folytatódik majd a fogyás. Én nagyon tudom ajánlani, az elején szenvedés, de hozzá szokik az ember. És hozzátenném, hogy semmit nem mozogtam a diéta alatt, állítólag kis tornával akár dupláját is lehet fogyni. Egyébként nemcsak kilókban mérhető, hanem látványos is a fogyás, laposabb has, kisebb fenék, vékonyabb combok. Egyszóval megéri, és hamar elrepül az a két hét!
2010. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem hallottam még erről a diétáról, szépen kérném, hogy ha megoldható valaki írja le, vagy küldje el a pontos menetét! Előre is köszönöm szépen!
2010. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kollégáim (ketten) is annyit fogytak, mint az első válaszoló, majd 2 hét múlva többek voltak, mint az eredeti súlyuk.


Mert a diéta után hogyan tovább?

2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Attól félek én is hogy visszahízom, de próbálok szénhidrátszegényen étkezni továbbra is és sok zöldség és gyümölcs. Szerintem így tartható az eredmény, de majd írok pár hét múlva:)

(első válaszoló)


Ja és én ez alapján csináltam:

[link]

2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2. vagyok : köszi szépen a linket! :-)
2010. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem érdemes csinálni? Egyszerűbb és célravezetőbb lenne lassan fogyni?
2010. jún. 15. 08:36
 7/7 anonim válasza:
Én mindenképp ajánlom ezt végigcsinálni és utána folytatni egy kevésbé szigorú diétát. Szerintem tartható a súlyveszeteség.
2010. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!