Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm vagyok,75kg, elég...

167cm vagyok,75kg, elég narancsbőrös. Hogyan fogyhatnék le rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

jövőhét szombaton elég rövid,rövidnadrágot szeretnék felvenni.

bár ahogy most kinéz rajtam én hányok magamtól,nemhogy akkor mások.

hogyan tudnék úgy lefogyni h narancsbőröm is lemenjen és azért jó pár kiló is.

narancsbőröm a térdemen van és a combon belső felén.

kéthete kb napi 30km-t görkorizok eredménytelenül.

és nem is eszek sokat egy nap.:S


2010. jún. 17. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid idő alatt nem lehet lefogyni. Villámdiétákkal legfeljebb a víz távozik a testedből. Ha fogyni szeretnél, vegyél magadnak egy nadrágot, ami mondjuk egy picit szűk lesz, és akkor legyen a célod, hogy szépen beleférjél! Ehhez pedig néhány hónapig egészségesen kell enned, és a legfontosabb, hogy mozognod kell. Ha mozgás mellett nem fogysz, akkor nem jó az étrended. Bár két hét alatt amúgy sem történik csoda, épphogy alkalmazkodott ennyi idő alatt a szervezeted a mozgáshoz (már ha tényleg betartod egyáltalán...). Az étkezésedet pedig terveztesd meg dietetikussal, vagy az interneten már tömegével vannak fenn az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozásról cikkek, úgyhogy felesleges itt ismételgetni.
2010. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már komolyan ez a rövid idő alatt mindnekinek a mániája...

Te is tudod hogy nem lehet rövid idő alat, hisz nem rövid idő alatt se szedted fel.

Fokozatosan kell hozzászoktatni magad, mert utána csak csalódni.

Egészségesebb étkezés, és több mozgás és meglesz az eredménye, csak türelemmel kell kivárni.

én pl 165 cm magas vagyok és 65 kilo, 75 kilorol kezdtem 3 hónap alatt fogytam le 10 kilot, és nem ettem ilyen diétás kajákat hanem csak jobban figyeltem h mit eszek (pl reggeli szénhidrát alap dolog, mert utána éhezni fogok, és csak zabálni fogok, de vacsira már nem megy a szénhidrát.

Tudom van még rajtam olyan 8-10 kilo feleslge de azéárt dolgozok h nyár végére meglegyen az eredménye (és meg is lesz):D

szóval azt tudom neked tanácsolni, hogy ne hagyj el semmi táplálékot, csak figyelj az időre és az adagokra, mozogj, és várj türelemmel

Na sok sikert!

2010. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hete napi 30 km-t görkorizol, folytasd így tovább és nyár végére tökéletes leszel....+ néha menj úszni és szaunázni ;)


ja és ne zabálj sok édességet és kólafélét

2010. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is, lenne egy jó tanácsom számodra : ne méretkezz minden nap, még a szemeddel se mérd le, hogy vajon mennyit fogytál vagy változtál, mert elég kiábránditó lesz. Ugyanis ez olyan, mint a növés : mi naponta nézzük magunkat a tükörben, igy nem is igazán vehetjük észre, hogy nőttünk-e vagy nem, viszont ez fogyás szempontjából is igy van. Persze nem azt mondom, hogy ne nézz tükörbe, de figyeld meg a hajad, az arcod, hogy vagy felöltözve, stb., de ne koncentrálj túlságosan az alakodra. Kb. egy hétig próbálj meg valami más elfoglaltságot találni, persze a fogyás mellett, hogy eltereljed a figyelmed. Ha egy hét múlva néznél a tükörbe tuti, hogy meglepődnél.


Ami a fogyást illeti : most kegyetlenül foglak kezelni

A kenyeret, burgonyát, tésztafélét és egyéb péksütit TELJESEN MELLŐZD !

Az édesség eszedbe se jusson, a diétás kólákat és egyéb diétás édességeket hanyagold TELJESEN !

Inkább koncentrálj arra, amit szabad enned : zöldség, gyümölcs, hal, csirke, pulyka, marha , tengeri herkentyűk , natúr joghurt és ennyi !

Amit nem emlitettem annak mondj búcsút egy ideig, ha gyors eredményt akarsz !

Mielőtt még valaki megijedne, nem fog összeesni szegény lány, mert amiket a megengedett csoportba irtam , azokkal még egy normális ember is megtudna élni, mert az élethez a kenyér nem elengedhetetlen, minden tévhittel ellentétben... szóval erről ennyit


Tehát : ha tudsz kalóriákat számolni az nem baj, 1200 kalóriát ne haladd meg egy nap, de ne is menj 1000 alá !

Ha nem tudsz számolni, az sem baj, mert ha betartasz egy pár alapvető dolgot akkor nem lesz gond :

- naponta sportolj és nem mondom, hogy mennyit, mert a sportban nincs határ , tehát amennyit csak birsz , lehet kerékpározás, úszás, görkorizás, futás, kondizás, bármi, viszont a minimális idő legyen 60 perc ( vagyis legalább ennyit mozogj )

- igyál meg naponta legalább 2 LITER vizet ! A viz nem üditő és nem leves, ez nagyon fontos ( attól még ehetsz levest, de 2 liter vizet mindenképp igyál )

- a joghurtokból nem a 400 grammosra gondolok, hanem a 150 gr. körülire és persze natúr legyen !


Lenne pár személyes javaslatom is : a krémeket és egyéb csodaszereket felejtsd el, pénz és időpazarlás az egész, a narancsbőr eltüntetéséhez NEM szükségesek .

Nincs elrontott nap, ha bűnöztél akkor sem, minnél hamarabb szedd össze magad és folytasd a fogyási folyamatot.

Megtudod csinálni , ne kételkedj soha magadban !

Sok sikert

2010. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónál a nagy piros pont!!

Nekem is durva narancsbőröm volt,de az előbb felsorolt dolgok betartása mellett és rengeteg mozgással valamint napi 4l!! vízzel(ennyit magamba nyomtam)

szinte teljesen nyomtalanul eltűnt!


Sok sikert:)))

2010. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek:)

főleg az utolsó előttink különösen:)

2010. jún. 17. 10:23
 7/9 anonim válasza:

Én két hónap alatt adtam le 7 kilót. 168cm/62kg voltam, most 54-55 között mozgok.


Első 3 hétben, annyit tettem, hogy zöld teát ittam napi két litert minimum, minden étkezés előtt és után egy bögre, és persze további mennyiséget ha szomjas voltam, víz helyett, cukor nélkül. Az étkezésemen annyit változtattam, hogy megfeleztem az adagomat, de minden maradt a régiben, kenyér...stb. Így lement 2kg.


Utána elkezdtem azt,hogy fogyósport ittam, (lehet kapni a rossmanban 1000 ft kakaós, nem olyan sűrűre mint ahogy írja, és tejjel) ez nem hízlal, viszont ad energiát, olyan mint a kakaó szóval még nasinak is felfogható, ezt ittam reggeli helyett, aztán ebédeltem bármit amit szerettem volna (fél adag), vacsira gyümölcs, saláta, alma, vagy pattogatott kukoricát (jó mert csak 176 kcal.) ez ment még két hétig, és utána elhagytam mindent.


Azóta 1 nap csak egyszer eszek, legfeljebb néha eszek egy kukoricát vagy valamilyen gyülcsöt, dolgozom két hete azóta megiszok két energiaitalt, lehet kapni cukormenteset a lidl-ben.


Szerintem ha te ezt picit szigorúbbra fogod, zöldtea, egy főétkezés, ja és persze a mozgás. (én futok, és este állandó 50 felülést csinálok, de 25-el kezdtem) akkor gyorsíthatod a folyamatot.

2010. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló jó úton van az anorexia felé :). Egy hónap múlva már teljesen fel fog hagyni az evéssel.
2010. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én voltam a második hozzászóló


az utlsót ne kövesd, nem jó, ez már koplalás, inkább annak higyj aki azt a hosszút írta, az jól írta, így lehet csak..

2010. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!