Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy egész héten át csak...

Ha egy egész héten át csak káposztalevest eszem ezzel mennyit lehet fogyni? Reggel és délben ennék csak. Napi két óra intenzív mozgással.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ha napi 2 tányér káposztalevessel napi 2 óra intenzív mozgást tudsz végezni, megeszem a sapkám... de adtál egy ötletet és azt hiszem frankfurti levest fogok enni vacsorára sok káposztával, tejföllel és virslivel :P nyami :D
2010. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
És mégis ezzel mi lenne a célod? Egy hét alatt lefogyni 10 kilót? Ha ilyen egyszerű lenne, gondolod bárki is kövér lenne? Szerintem Te sem gondolod komolyan, hogy ennek bármi értelme van. Nem egy hét alatt kell megdögleni, hanem hosszú hónapok alatt folyamatosan kell mozogni és normálisan táplálkozni, és ha eléred a kívánt súlyt, utána is egész életedben be kell tartanod az egészséges életmód szabályait.
2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sokat.

Én "csak" 5 napig tcsináltam, de majd' meghaltam tőle, mert egyrészt a zöldségeket és a fehérjéket gyorsan emésztem (mezomorf típus), és ezt meg baromi gyorsan megemésztettem, és hiába ettem sokat a káposztalevesből, nagyon éhes voltam folyton. Ráadásul zellerszárat nem kellett volna tennem bele, mert elrontotta az ízét. De nem ez volt a legnagyobb baj, hanem hogy nem volt energiám. Semmi szinte. Egész nap csak ülni bírtam, meg pár lépést megtenni a lakásban. Semmit nem fogytam, igaz nagy adag női hormonos tablettát szedtem a pattanásaimra, és csak 5kg feleslegem van, ami nehezebben megy le, mint a nagyobb felesleg.


Ennek ellenére arra jó volt, hogy méregtelenített egy kicsit, és olyan szép lett az arcom tőle, mintha photoshoppolták volna a képemet. (Párom konkrétan ezt mondta, mikor 5 nap után meglátott, mikor hazajött.) És nem a pattanásaimra kapott tablettától lett ilyen (amíg szedtem, nem volt pattanásom), mert azt már 3 éve szedtem, és sosem nézett ki olyan jól a bőröm, mint azon a héten, amíg a káposztalevesdiétát csináltam.


Egyébként csináltam atkins diétát is, azt csak 3 napig bírtam, mert ott az első héten CSAK húst és állati zsírt ehetsz. Én kolbászt ettem, húst és tojásfehérjét, de 3 nap után nem bírtam, attól is roszul voltam.


Amikor meg nem volt pénzünk és csak kenyeret ehettem, attól is rosszul voltam, tehát nem jó a kiegyensólyozatlan táplálkozás.


Attól fogyok a legjobban, ha egészségesen táplálkozom (húsok, fehérjék, rengeteg zöldség, rizs, telítetlen olajok (nem főzőolaj és nem is margarin), vitaminok, gyümölcsök, tiszta víz, és kicsi teljes kiőrlésű gabonából készült pékáru) és sportolok. Akkor hízom, ha kenyérféléket és cukros ételeket eszem.


Egyébként még ha le is fogynál a káposztaleves diétától, nem maradna tartós az eredmény. Mert az, aki koplalva (hidd el, folyton éhes leszel a diéta alatt) fogy, az jobban raktároz, és miután visszatér a rendes ételeihez, többet fog raktározni a teste, mert úgy gondolkodik az agy, hogy "ezek szerint néha éheznie kell a testnek, ezért raktározok, hogy nehogy éhenhaljon a test". És akkor többet szednél fel utána. Bátyám úgy fogyott le a rendesen mackós alkatából, hogy sportolt. Diétára nem volt lehetősége, mert alig volt pénze, de nem evett annyit, viszont naponta fekvőtámaszozott, felhúzásokat csinált, és PK-zott (Parkour). Most olyan szálkás, mint egy testépítő, csak nem olyan nagydarab. Ehhez neki 1-2 év kellett, az első év végére csak vékony lett, a 2. év végére meg nagyon izmos. Állítólag diétával gyorsítható az eredmény.

2010. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A másik, hogy gondolod, hogy kibírnád, hogy csak reggel és délben ennél képosztalevest? Attól olyan éhes lennél, hogy nem bírnád ki szerintem. Azt tudom, hogy valaki úgy szokott fogyni, hogy este 6 után nem eszik, de a zöldség nem hízlal SEMMIT, tehát azt lehet enni este 6 után is.
2010. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, ennek nincs sok értelem, HA le is fogynál, utána tuti visszajönne hisz egész életdebe úgyse fogsz enni káposztalevest, amúgy reggelire káposztaleves?-miért nem inkább vmi egészséges, pl rozskenyér+sonka+pari+sali

ez így nem lenne egyszerűbb? sokkal egészségesebb+nem éheznél, max sztem vacsira egyél káposztalevest, a többit mind normálisan de egészségesen.

és mozogj mellette

2010. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te olvasod egyáltalán ezt az oldalt, vagy csak új vagy, és azért teszel fel ilyen értelmetlen kérdést?
2010. jún. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!