Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírják mások? (Kérdésed...

Hogy bírják mások? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Itt olvasom, több válaszban, hogy egy hete kezdtem el futni napi egy órát.. ez meg hogy? meg napi 2 órát szobabicajozom. és ezt??

én egy hete kezdtem el úgy mozogni, amennyit bírok. na a 20 perc szobabiciklizéstől majdnem elájultam (néha meg is álltam közben) és utána alig bírtam egy kis erősítést csinálni.

Mondjuk ma már simán letekertem a húsz percet, úgy hogy előtte 30 percet erősítettem. és ma már eggyel nehezebbre állítottam a fokozatot. de egy órát ma sem bírnék bringázni, nem hogy futni. Persze fokozatosan majd egyszercsak elérem, de gondolom ez hetek kérdése..

Most én vagyok ilyen béna vagy nem tudom?

(hozzátenném, hogy egészségügyi probléma miatt kb 5 éve semmit nem sportoltam)


2010. jún. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy, kamuznak...én 2-3 hónap kihagyás után nem bírtam a tempót bringázásnál anno, pedig izmos voltam és egy dekát nem szedtem fel
2010. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fő a fokozatosság! Én is súlyproblémák miatt kezdtem el futni, vagyis inkább kocogni. De 5 perc után meg voltam halva. Aztán eljutottam oda, hogy pl. tegnap futottam 45 percet, pihiztem egy kicsit és neki álltam Norbi 40 perces kickbox edzésének. Utána negyed óra hasazás Callanetics módra.

Nagyon fárasztó volt, reggel alig bírtam kikelni az ágyból, de sok gyümölcs, vitamin és folyadék "feléleszt". Általában úgy szoktam edzeni, hogy egy laza és egy fárasztóbb nap. Nekem eddig bevált, Sok sikert neked is! ;D Kitartás! :)

2010. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval nem kell egyből fél órákat bringázni, meg futni, hanem fokozatosan fejleszteni az izomzatodat ;) És törekedj változatosságra, ne mindig csak bicózz. Hanem egyik nap menj el görkorizni, úszni, aerobicozni vagy csak sétálni egyet... stb.


Előző voltam :D

2010. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az 1nap kemény sport egy nap pihi-ben hiszek.

Nekem bevált:))

2010. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

erőnlét kérdése

én 2 évvel ezelőtt naponta 320 felülést csináltam, az első héten 20-al kezdtem és haladtam fölfele

ugyanigy 300 lábemelés oldalra

300 csipődöndés

150 ollózáshoz hasonló gyakorlat + meg 2x3 kilós kicsi súlyokkal is megcsináltam vagy 200 emelést meg még sok gyakorlatot

összesen minden nap 4 órát a gyakorlataimra szántam, sokan mondták hogy túlzásba viszem,de én hozzá voltam szokva. aztán mikor megálltam ezzel az egésszel vagy 5 kilót hiztam. most ott vagyok, hogy hetente egyszer tornászok, és ez elég is

2010. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!