Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy mellből lehet 1-2 kosármé...

Nagy mellből lehet 1-2 kosárméretet fogyni drasztikus diétával?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok kövér, de a DDs mellem tönkre teszi a hátam, nem tudok hozzá öltözni, nem kapok rá fiatalos fehérneműt.


Plasztikai műtétet nem szertnék mert drága és félek, hogy ha jogosult is lennék a tbs műtétre csak elszúrnák... Meg hát a hegek.


Szóval milyen diétát ajánlotok?


2010. jún. 19. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj drasztikusat semmiképpen!Utána lógni fog a melled...

Szerintem ki kellene kérni egy orvos tanácsát.A saját szakálladra nem kéne belekezdened ilyesmibe.

2010. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csak lógnának, inkább plasztikai műtét, ha az ortopéd orvosod igazolja, hogy gerincproblémád van tőle, akkor akár még tb-re is megcsinálják
2010. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha lassan fogyok akkor nem fogank lógni?

A Tbn nem fogják elgányolni? Néha még a magánklinikák oldalain is olyan fércmunkák vannak...

2010. jún. 19. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a tbről főleg rosszat olvastam itt, szerintem kuporgasd össze egy normális plasztikai sebészre a pénzed, mert különben ronda melleid lesznek. de ha lassan fogysz, és közben edzel, akkor nem hiszem hogy annyira lógnának.
2010. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokat/diétákat lehet csinálni erre?
2010. jún. 19. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogysz az arányosan mindenhonnan megy. Sok mellizom gyakorlatot csinálj, hogy ne lógjon. Szép fehérneműt lehet kapni, én a bonprixtől rendelem.90E méretben.
2010. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ugrálókötelezés és futás eléggé átformálja a mellet.
2010. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyanez a problémám..én 10cm fogytam belőle és azért eléggé lógnak sajnos, de amikor sok mellizom erősítést csináltam akkor szépek voltak..szóval mindennek a kulcsa a mozgás!

amúgy elhiszem a melltartó vásárlás nekem egy nagy procedura, mert 70C vagyok..komolyan mondom szinte lehetetlen 70C-t vásárolni:S

2010. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!