Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tiniknek lehet diétázni? És...

Tiniknek lehet diétázni? És hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 160cm vagyok és 80 kiló. tudom rengeteg. de nagyon szeretnék lefogyni de nem találok olyan diétát amit tiniknek lehet enni. már a sportolás az le van tudva. csak azt nem tudom hogy mit egyek a sport mellett. kérlek segítsetek mert nagyon szeretnék minimum 25 kilótól megszabadulni, és ha lehet akkor többtől. előre is köszönöm a választ.
2010. jún. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi édesség, meg cukros ital, és sok sport!
2010. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvasd el Norbi 1. könyvét, fogadd meg amiket leír és ezt olyan fél év alatt leadhatod, ha elszántabb vagy kevesebb
2010. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Többször egyél keveset. A kevés ne zsír, szénhidrát, vagy cukros, vagy sütemény legyen.

Bőségesen párolt zöldség, párolt hús (nem kövér).

A kínaiak például nem kövérek, miközben az amcsik sűrűn.

Tehát krumpli helyett rizs, hamburger helyett pedig valami kínai szószos szárazabb hús.

Sok víz, mert a gyümölcslé is kaja, nem folyadék.

Gyümölcsöt reggel, és nem este, mert erjed benned.

Én kínomban pattogatott kukoricát rágtam az étkezések között. Mint a csecsemők, 3 óránként ettem keveset, aztán ha nem bírtam rágcsa nélkül, akkor pattogatott kukurica:)

Fontos, hogy ne legyen vitaminhiányod!

2010. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macskajós ***** válasza:
Nekem úgy sikerült leadnom 10 kilót 2,5 hónap alatt TARTÓSAN! hogy a napi futás mellett lefekvés előtt 4 órával semmiképp sem ettem és minimum 8 órát mindig aludtam, napi 3szor étkeztem, de megválogattam mit(sok rost és vitamin, de csak a gyorskaját kellett száműznöm, a többi mértékkel fogyasztható). Az alvás nagyon fontos! De igaz az a szabály, hogy mindent lehet csak mértékkel. Nem mindegy, hogy milyen sportot űzöl, mert amik nagyrészt erősítő munkára épülnek, azok vaskosítani fogják az alakod, hiába nem lesz rajtad annyi zsír, ha alakod nem lesz nőies. Igyál napi 3 liter vizet, néha csak az önmagában elmulasztja a nassolási kedvet. Sok sikert, önuralmat és türelmet!
2010. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán, ha muszáj (neked muszáj!), akkor orvosi segítséggel. Amúgy sem véletlenül híztál meg ennyire, ki kell vizsgálni, mitől. Utána szakember segítsen összeállítani az étrendet.

Egy rossz fogyókúra tiniként végleges meddőséget okozhat.

2010. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én azután kezdtem el nagyon hízni, amikor 5 évesen kivették a mandulámat
2010. okt. 14. 20:15
 7/7 anonim válasza:
2011. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!