Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerem edzéstervvel...

Konditerem edzéstervvel kapcsolatban kérdés?

Figyelt kérdés

sziasztok. 16éves lány vagyok most jelenleg 60kg.

elhatároztam hogy most nyártól kondizni fogok, és leszeretnék dobni minimum egy 5öst, de nem is a kiló a lényeg hanem hogy látványba ez meg is mutatkozzon :) szóval mindenféleképpen fogyni szeretnék nem pedig izmosodni... és ebben kérném a segítségeteket hogy mit kéne csinálnom? comb,fenék,csípő,és a vádlim az elég vészes terület :S

előre is köszönöm :)


2010. jún. 21. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha izmosodsz, annak van látszata, ha csak leadsz 5 kilót izomvesztéssel, annak nincs. Amúgy szerintem kardiozz, ha tényleg a zsírégetés a célod. Szálkásodni is fogsz.


Mondjuk én úgy csinálnám: 30 perc futópad 6-9 KMph, 5-6 körüli lejtő, utána 30 perc ellipszis cardio programon, utána 30 perc lépcsőzőgép cardio programon. Utána levezetésnek bicón 15 perc mondjuk.


De ez így látatlanban csak egy átlagos edzésprogram kardiosoknak. Mellette azért nem ártana, ha heti mondjuk 1 alkalommal végeznél erősítő edzést is, h ne vesszen el rólad minden izom...:)


Szedhetsz mellette L-Carnitine-t, ami segíti a zsírbontást. ÉS próbálj meg minél inkább minőségi kajákat enni. Pl fehérkenyér helyett barna, stb...


Napi 5-6 étkezés, mindig kis adagokban. Tudom, h szinte betarthatatlan, de próbálkozz:)

2010. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!