Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itthoni torna. Fenékformálás,...

Itthoni torna. Fenékformálás, keményítés, lapos has. Tippek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok dagi (48kg vok) viszont a hasam nem lapos van rajta felesleg és ez engem is zavar. Lapos hasat szeretnék! Nem sportolok semmit amióta ebbe a suliba nincs tesi órám nem tudom hogy melyik lenne az amit érdemes lenne csinálnom mert tudom hogy hat. 1 hete kezdtem el felüléseket haspréseket csinálni lábemelgetés hátrafele összesen 200x de ez fárasztó és mivel műtötték a derekam nem is nagyon előnyös.. Tudtok valami jó itthoni tornát ajánlani? Itt a nyár, strand ilyenek nem szeretnék igy kinézni..

20/L


2010. júl. 1. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fenékre úgy szoktam tornázni ,hogy hanyatt fekszem ,felhúzom egy kicsit a lábam és emelgetem a csípőmet olyan 160 X . Meg állva ,székre támaszkodva emelgetem hátra fele a lábam 50 X.
2010. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a seggemre így:

Oldalt fekszem, és a felső lábamat húzogatom magam felé. Ezt 250×. Majd megcsinálok kis pihenő után ( kb 1-2 perc) 160-at, majd megint pihenő, és utána 200-at. Ezt naőponta 3szor végigcsinálom. És hihetetllen, de négy nap után feszesebb lett!!

2010. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És persze a csípőmet előre tolom, és a könyökömön meg megtámaszkodom.
2010. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez eddig bevált? Mert nekem eléggé puha lett a fenekem mostanában, lehet a sporthiány miatt de a fogamzásgátló is okozhatja. Ha tudtok még irjatok nyugodtan, kipróbálom őket mindenképp:) Köszönöm
2010. júl. 1. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A suliban nincs tesi óra? hát milyen suli az? Ja gondolom 20 évesen már nem középsuli! Figyelj nekem is a hasammal volt problémám futni kell és ugrókötelezni olyan szép lesz a hasad, h álmodban se gondolnád és ez tapasztalat + mikor én ezt csináltam semmi diétás kaját nem ettem! Persze nassi ki volt lőve, de azzal amúgy se volt probléma, mert SOSE voltam édesszájú!
2010. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dede, középsuli csak ez már érettségi utáni szóval ilyenek hogy tesi irodalom stb nincsenek csak szaktárgyak mert már szakmán vagyok. Egyébként én nagyon édesszájú vagyok szóval nekem az nehezen fog menni.. Chips ilyenek áh:D Már 6 után próbálok nem enni.. A futást már tervezgettem csak nem egyedül:D Mindenesetre kipróbálom ezt is:) Köszii
2010. júl. 2. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hat után ne egyél, hanem elalvás előtt 3 órával.

Hasra:

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY Nagyon hatásos! Naponta 2-3× csináld, és tényleg jó lesz:).

2010. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus de irigylem milyen lapos kockás hasa van :O Nekem elég lenne a lapos.. :( Na csinálni fogom eddig ez tűnt a legjobbnak köszi:)
2010. júl. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!