Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 300-500 kalóriával tényleg...

300-500 kalóriával tényleg jobban lehet fogyni, mint 1200-1500- zal?

Figyelt kérdés

Nem csak a személyi edzők akarják biztositani az állásukat és ezért fújják , hogy 1000 alá nem szabad menni ?

Nem lehetséges, hogy 500 kalóriával valóban gyorsabban lehet fogyni és ha fokozatosan térünk vissza a normál étkezésre, akkor még yoyo sem következik be ?


2010. júl. 2. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Lefogysz gyorsan valamennyit, aztán max egy hét után nem bírod tovább és zabálni kezdesz. Több leszel, mint a fogyókúra előtt.

Okosan kell, nem koplalva!

2010. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az edzők, hanem az orvosok is állítják, hogy 1200kcal alá ne menjünk. Az orvosok pedig azért vannak, h a betegeket gyógyítsák. Ennyi erővel, ők meg mondhatnák, hogy koplalj csak, hagy legyen munkám.
2010. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, de elmondok egy dolgot, amit lehet ti is tapasztaltatok már : ismerek 2-3 plázacicát, aki pár évvel ezelőtt még köver volt. És most soványak lettek, de nem a sport által, hanem azért, mert koplaltak. És a lényeg az, hogy nem hiztak vissza, pedig már 1 éve történt ez a rendkivüli fogyásuk !


Nem azért irtam ezt le, hogy meggyőzzek valakit, de szinte biztos vagyok, hogy ti is ismertek ilyeneket. És azért 1 év alatt már vissza kellett volna hizzanak, de nem hiztak, még most is soványak és DUCIk voltak

Ennek például mi a magyarázata ?

2010. júl. 2. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószíná, még mindig ugyanannyi kalóriát esznek vagyis koplalnak még mindig...
2010. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam. tavaly nyáron 1000kcal alatt volt minden nap a kajám. lement mozgás nélkül 7kg kb.. ősszel visszamentem koliba, kolis koszt, meg kellett enni h tudjak koncentrálni..(így se volt több 1800nál) sutty, vissza 5kg seperc alatt :O utána elkezdtem tornázni, és csak ezért nem ugrott vissza a többi.
2010. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos én is koplaltam csak nem tudom, h minek! Egyébként én is ismerek ilyeneket pedig már nem koplalnak és mégse híztak vissza! Ez annyit jelent mindenkinek más a szervezete más, h reagál stb! A lényeg lekoplaltam magamról 6 kilót és csak 2-ő ugrott vissza! Sohasem nassiztam ezzel nem volt probléma + ha valaki koplalás után szoktatja magát vissza a kajára nem pedig úgy, mint egy örült, h mindent bezabál akkor a duplája tuti nem ugrik vissza + sportolni is kell valamit, mert nem csak, h formásít, de egészséges és felpörgeti az anyagcserét! Nekem ez jött be koplalás után, pedig csak 50 percet táncoltam zenére!
2010. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!