Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írjatok nekem kérlek olyan...

Írjatok nekem kérlek olyan kajákat amik a fogyókúránál ajánlottak!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sovány húsok, hal, teljes kiőrlésű kenyér, zabkása, párolt és nyers zöldségek, gyümölcsök, kuszkusz, quinoa, bulgur, natúr joghurt, kefír, cottage cheese, levesek tészta nélkül, főtt vagy buggyantott tojás, hummusz, mindenfél magok


Kb ezek amik szinte minden diétás mintaétrendben szerepelnel

2019. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
csak finomakat egyél, nagyon lassan. Akkor a mennyiséggel sem lesz baj.
2019. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan megeszem a reggeli csokis croissont cukrozott kávéval, aztán a tízórai győri édest, ebédre lassan a húslevest egy csomó tésztával majd a nagy adag pörköltet nokedlivel esetleg még desszertet ha éppen jót adnak a kantinban, aztán laaassan uzsira még egy pizzás csiga... és már bőven túlléptem a napi kalória keretem, aztán vacsi nem is volt meg esetleg rágcsa. De terjeszd csak a baromságot hogy ha lassan eszel minden meg van oldva. Normálisan kalóriát számolva hasznos lassan enni, de önmagában semmit se használ. Ha úgy érzem jól vagyok lakva akkor is lecsúszhat mellette nem kevés cukros lötty vagy egy kis desszert.
2019. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!