Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap után mennyire...

Egy hónap után mennyire látszik meg ha mondjuk minden nap meg csinálok 60 db hasprést.20 guggolást, illetve 100 lábemelést? Vagy egyáltalán meglátszik? A Hasból megy le?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire. Én két hete futok minden nap minimum 50 percet.futas gyors-gyaloglas .két hét alatt látványosan változtam hogy mindenki mondja mennyit fogytam.hasam is lement.persze csak egeszseges kajakat ettem.
2019. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én is csak egészséges ételek mellett gondoltam. Viszont futni nem akarok egyáltalán. De egyébként csak meglátszik 1 hónap alatt ha minden nap megcsinálom.
2019. márc. 21. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha most kezded felejtős a 100 lábemelés.

Fokozatosan kezdj mozogni.

Megfelelő kaja nélkül semmi nem fog látszani.

2019. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés
2019. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Semmi nem fog látszódni, mert ezek nem erős intenzitású tevékenységek. Kardió és aerob edzések a jó és minimum 30 percig végezd, mert csak utána indul be a zsírégetés.

Attól a zsír nem fog eltűnni a hasadról, ha haspréseket csinálsz!

2019. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SZücsöm ***** válasza:
100%

1. Nincs helyi zsírégetés

2. ÉTREND A LEGFONTOSABB! mozoghatsz egész nap és még az étrended is lehet egészséges de ha a bevitt "kalória számod" nem megy deficitbe akkor soha az életbe nem fogsz leadni 1 gramm zsírt se.

2019. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!