Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fél a fogyástól, az...

Aki fél a fogyástól, az hogyan birkózik meg vele?

Figyelt kérdés

Mindig belekezdek, de utána abbamarad a dolog. Egyszerűen nem látom magam vékonyan.

Most is nagyon sok férfi tart vonzónak, félek, hogy mi lesz akkor, ha esetleg lefogyok. Egyszerűen szabotálom saját magamat.

Tudom, hogy egészségesebb is lenne, főleg ezért szeretnék lefogyni. Az elmúlt pár hónapban fogytam kb 3 kilót, de igazából jelentősen nem fogytam, 100 kg felett vagyok.

Tudom, hogy látatlanban senki sem hiszi el, hogy mennyi férfi vonzódik hozzám így is, de tényleg nem szeretném, hogy azért tartsanak sokra, mert csinos vagyok.


2019. márc. 27. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Olyan vagy mint az anyám. Azt mondja, most elkezdi, látszatban tényleg, sokszor csak salátát eszik light sajttal(vega), de közben amikor itthon voltam és takarítottam, láttam a kisasztal zárt részében az üres üveg piákat meg a csomó csoki, keksz, nápolyi papírját, na mondom, így biztosan lefogy:DDD
2019. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Na én pont ezért csináltam azt amit.


Belém szeretett egy férfi, elvett feleségül, 130 kgról 65re fogytam. Ő lesz az aki nem fog elhagyni azért, mert felszedek 10 kg-t hiszen 50+ kgval is szeretett. Azóta szültem neki egy gyereket, a szülés alatt 20 kg-t szedtem fel, de végig kívánatosnak és szexynek tartott.


Én sem akartam az a nő lenni, akit csak addig szeret a párja amíg gazella teste van. Nem a pasik, hanem az egészségem miatt fogytam le.

2019. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2, pontosan értelek.

Viszont nem olyan könnyű találni egy ilyen férfit, te szerencsés vagy.

2019. márc. 27. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Én azt tanácsolom, hogy kezdj el egy visszafogott diétát. Amivel még jól érzed magad, de lassan, de biztosan megy lefelé a súly, és közben kezdj el ismerkedni. Mindegy, hogy életed szerelmével 80 vagy 110 kgsan ismerkedsz meg. Aki szeret 80 kgsan az már nem abba a kategóriába tartozik aki csak azért van veled, mert jól nézel ki. 100+ kgról nem 1-2 nap lefogyni, főleg ha nem egy drasztikus 1200 kalóriás saláta-csirke diétával csinálod.


És miközben mennek lefelé szep lassan a kg-k, lehet megtalálod életed szerelmét aki 60, de 100 kgsan is szeret :)

2019. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn se làtom magam kb ideàlis súllyal mert egèsz életemben kövér voltam, még kisgyereknek is. Sose volt normàlis súlyom, csak kb amikor születtem. viszont nagyon kívàncsi vagyok mi sül ki abból, ha lemegy a zsír rólam, mert semmi tàmpontom nincs. Engem az egészségem érdekel, meg hogy könnyebben kapjak magamra ruhàt, a közérzetem màr most is sokkal jobb. nem a pasik. miatt csinàlom. Mikor a férjemmel összejöttünk 125 kg voltam, aztàn jöttek a nagy kajàlàsok együtt és szedtem rà elég sokat. Meg amúgy ő is. Pàr hete kezdtem életmódot vàltani, utànajàrtam stb. màr nem koplalàssal próbàlkozok. Semmi értelme... Aztàn mikor észrevette a férjem hogy megint magàra szedett 6 kgt januàr óta, kérte hogy neki is segítsek. Így együtt diétàzunk:), bàr én màr beteg is vagyok ezèrt szigorúbban tartom.
2019. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kb ugyanilyen paraméterekkel kezdtem el a fogyókúrát januárban mint te, (105 kg), most 81 kg vagyok :) Én azért kezdtem el diétázni, mert nagyon sokszor érzem azt, hogy a túlsúlyom gátol az önmegvalósításban. Borzasztó önbizalomhiánnyal küzdök a pluszkilók miatt, de immáron 3 hónapja rájöttem, hogy az életem fontosabb mint az evés :) Egyébként ez a dolog amit írtál arról hogy nem látod magadat vékonyan, teljesen ismerős :D Én világéletemben (kemény 18 évem alatt) kövér voltam, szóval gondolhatod :D De mindenesetre remélem pár hónap múlva nem kell elképzelnem, hanem elég lesz belenéznem a tükörbe :) De visszatérve rád, (ugye mégiscsak rólad van szó :D) úgy gondolom mindenképp el kell döntened hogy jól érzed-e magad a bőrödben. Ezt azért (is) nagyon fontos átgondolnod, mert hiába vonzódik hozzád nagyon sok férfi, ha te nem tudod elfogadni magadat, addig nincs az az ember aki elhiteti veled, hogy így is nagyon csinos vagy.(Bár még sosem volt senkim szóval nem vagyok szakértő a témában, ez csak egy magánvélemény, ne vedd készpénznek hogy így van :D) Bárhogy is döntesz én drukkolok neked hogy meghozd azt a döntést, ami hozzád a legközelebb áll :) 18/L
2019. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!