Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az a szénhidtrátbevitel...

Mennyi az a szénhidtrátbeviteli mennyiség, ami mellett fogyni is lehet? Napi 150 g? És ennek kb mi felel meg? Napi egy csoki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudom így gramm-ra megmondani, de én minden nap eszek úgy egy szeletnyi csokit, sok reggelit, ebédet, de 15 h után már nem eszek semmit, maximum 1 natúr joghurtot ha nagyon nem bírom. Naponta gyaloglok a futógépen kb. 45 percet, normál tempóban. Így ezzel átlag heti kb. 1,5 kg-ot fogyok.
2008. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezekben alig van szénhidrát:

tojás, hús, zöldség.


Leírom pl egy napi kaját ami megfelel kb. napi 150 gr-nak.


Reggeli 2 szelet graham kenyér bármilyen felvágottal,akár szalonnával is. Paprika paradicsom (kb. 20-30 gr CH)


Tízórai pl egy gyümölcsös joghurt (17-20 gr ch)


Ebédre 50 gr CH. Pl 2 szelet rántott hús + majonsézes saláta tojásos. Vagy egy kevéske rizs. A köret ami CH tartalmú, abból lehet kevesebbet enni. Sima grillhúsból elég sokat meg lehet enni akár 4-et is.


Uzsira pl 1-2 alma


Vacsi 2 tojásból rántotta, és mondjuk 2 szelet graham kenyér.


Az 5szöri étkezés nagyon fontos.

Én sem számoltam pontosan de valahogy így ettem, és rengeteget fogytam, és nem olyan gyorsan. Májustól nézve 15 kg-ot.


Végülis a lényeg az hogy minél kevesebbet egyél fehér lisztes kajából, tésztából, cukrot helyettesítsd, cukros üdítőket érdemes elhagyni, és érdekes módon a tejben is sok CH van.

Persze egy két bűnözős napot be kell tenni akarattal, nehogy az ember abbahagyja és csak bűnös kajákat kezdjen megint enni.

2008. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
igen az a baj, hogy el kell hagyni a fehér lisztet stb. Ez általában megy is addig, amíg tart a fogyókúra, de amint abbahagyod visszahízol, és még többet. Ezért semmit ne hagyj el amit eddig ettél, csak valamivel kevesebbet vigyél be a szervezetedbe, és a vacsorával bánj csínján. ili
2008. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A napi ch igényed kb 200 gr.A 150-el már eredményes lehetsz és gyors.Ez kb 4 szelet kenyérnek felel meg.De lehet kapni könyvesboltokban ch táblázatot/minden kaja benne van/vagy néz szét a neten.Én 100gr ch-t eszek /nap és eredményes!!!!Napi 3x eszem,és nem éhezem!Az esti kajával tényleg vigyázz,akkor egyél a legkevesebbet.
2008. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csak a CH-ra, de a zsírra is oda kellene figyelni, mert a kettő eléggé összefügg, ráadásul a zsí sokkal lassabban bomlik le. Ezért én a fentieket annyival egészíteném ki, hogy a tojásból a sárgája elég hízlaló (max 1/nap), a benne lévő koleszterin sok, valamint a majonéz. azzal ugyanaz a téma ==> tojás sárgája. Szóval, ami ún. 'jó' szénhidrát. Az a zab pehely többek között. És nem összekeverendő a cukros-csokis, stb. kutyulmánykkal. Tisztán zab.

Ezt naponta 2x is beleépítheted az étrendedbe, mert rostot tartalmaz, és kis vércukor indexű szénhidrát.

Nekem nagyon bevált, sokat fgytam, és évek óta tartom a szintet.

Ja majd1 el felejtettem: Fehérje fehérjével!!!

Sok sikert!

2008. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fogj meg egy csokit a boltban és nézd meg a címkéjén mennyi szénhidrátot tartalmaz. S rá jössz ez mekkora tévedés volt amit írtál.


Egyébként 150g az nagyon kevés. Fogyókúrához jó a 180-220g is.

2008. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

anyám he hülyék!!!!!!!!!!!

sztem a 43kg os bárátnőmnek a 150g sok lenne de a 180 akárhány kg os haweromnak meg rohadtul kevéss!

ja meg lelehet pontozni nayon nemérdekel!

najó hogy valami jó nyomot is haggyak magamután akko:

[link]

ha ezt figyelmesen elolvasod(nem a tömegnövelő részet mondom azt hagyd ki akko má tudhatsz vmit a fogyasrol)

2008. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát jobb lenne ha a napi szénhidrát mennyiséget nem a csokiból fedeznéd...


Ha fogyni akarsz, akkor egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fontos, hogy NYERSEN. Ekkor be fog indulni a fogyás. A szénhidrátokkal amúgy semmi probléma nincsen, NEM hízlalnak, ha gyümölcsökből, vagy teljes őrlésű gabonákból (nem a a festett kenyerekről beszélek)


El kellene már felejteni az Atkins diétát, mert nagyon egészségtelen és káros a szervezetre, és ha visszaállsz a nomál étrededre újból elhízol....

2008. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!