Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valamilyen módszer amivel...

Van valamilyen módszer amivel egészségesen de viszonylag gyorsan letudjak fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és meg kéne válnom 23 kilótól de ezekben a divat diétékban nem bizom.( Az sem baj ha nem gyors ,csak eredményes legyen!)Köszönöm! 15/L
2010. júl. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

sport, és ha tényleg 23 kg súlyfelesleged van, akkor orvos is


hány kg/cm vagy? kép?

2010. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha normális ütemben akarod csinálni 5-6 hónappal számolj... szopás az egész... tudom én is már 4 hónapja diétázok és meglehetősen unalmas... viszont valamivel le kell kötni magam így sütök... szóval a család hízik én meg fogyok :) 17/F
2010. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

énis 15/L és rajtam is 20kg felesleg van. én úgycsinálom hogy napi 800kcal-t eszek és hetente 2x táncolok és eti 3x félóra sz.bicikli. 3hét alatt -4 most koplalásba kezdtem majd kiderül mi lesz.

sok sikert

2010. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

00:32 800 kcal masszív koplalás, gondolom, nem az orvosod írta elő, 15 évesen csak azt éred el vele, hogy tönkremész egészségileg


[link]

2010. júl. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Böse ***** válasza:

"de ezekben a divat diétékban nem bizom" - Ámen! Az első nő akitől ezt hallom, nagyon igazad van, szimpatikus hozzáállás!


Ez egy testépítő oldal ugyan, de nem kell megilyedni tőle, a táplálkozással és sportolással kapcsolatos alapokat tisztázza. (az alján lapozni kell)

[link]

A legfontosabb: napi 50 g fehérje(20 dkg csirkemell), 50-80 g szénhidrát (60-100 g rizs, árpa, zabpehely stb.) 6 kisebb étkezésben, semmi cukor, liszt, és zsíros kaják rendszeres mozgás mellett - ennyi a titok.

Sok sikert!

2010. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:10 ilyen tanácsok osztogatásához legalább néhány alapadatot (magasság, tömeg) illene tudnod a kérdezőről ;)
2010. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Böse ***** válasza:
13:49 Azok a mennyiségek nagyjából minden nőnek megfelelnek. Ellenben a te kalkulátorod meg egy 165 centis, 15 éves lánynak 276 gramm szénhidrátot ajánl testsúlycsökkentéshez, ami vicc. Annyit én eszek 20 évesen a 177 centimhez és 85 kilómhoz tömegnöveléskor.
2010. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!