Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lehető legtöbb...

Hogyan tudnék a lehető legtöbbet fogyni 6 hónap alatt ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 174cm magas vagyok és emellett 95-100-105 kg mikor hogy. Ez nem feltűnő annyira mivel mindenhova eloszlik a testemen a zsír arányosan. Mivel mindig "duci" voltam 14 évesen elkezdtem a 90 napos diétát 3 hónap alatt rendszeres mozgás mellett lement 27kg majd az vissza is jött +10kg társaságában.

Most határoztam el magam újra 20 éves fejjel, nekiállok. Csakhogy vállalkozást indítottam, szombaton nyitás onnantól feltehetőleg 12 óra minden nap a héten 7 nap szabadság nincs teljesen október végéig. Tehát a napi rohangáláson kívül esélyem sem lesz bármiféle sportra az úszáson kívül (talán). Szóval mit tegyek, vagy hogyan? (Étvágyam nagyon nincs napi 1x eszek kivéve ha unatkozok, akkor talán 2x)

20/L



2019. máj. 16. 17:53
 1/4 lilla64 ***** válasza:
12%

Többször egyél de keveset,mert hiába eszel csak 1-2-szer,ha akkor teletömöd magad.

Kerüljed az édességet és a kenyeret,este 6 után ne egyél,esetleg valami gyümölcsöt ha nagyon éhes vagy.

Sok sikert.

2019. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1) két hétig kajanapló

2) utána orvosi kivizsgálás

3) dietetikus

2019. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres napi 3 étkezés, kevesebb szénhidrát, több zsír, és fehérje. Havi 2-3 kilóval szerintem számolhatsz fogyás szempontjából. Ne 6 hónap alatt akarj lefogyni, hanem válts életmódot, és onnantól úgy kell élned, ha nem akarsz visszahízni. Lényegtelen mennyi idő alatt megy le. Napi 1 evés nem valami egészséges egyébként.

Én amúgy 2,5 hónapja váltottam életmódot, heti 3x 1 órát edzek, beállítottam egy spec. diétát betegségem miatt, 10kg mínusznál járok.

Amúgy, ha nem gond, kérdezhetnék? Majdnem ugyanolyan magas vagy, mint én (én 175cm) és érdekelnének centiméterben a körméreteid ehhez a mostani testsúlyodhoz, mert ha rajtad arányosan oszlik el, gondolom homokóra alkat vagy, én is az vagyok és kíváncsi vagyok a méreteidre:) Ha nem baj, leírnád nekem?

Nekem nagy súlyból kell lefogynom és érdekelne hogy kb 100kiló körüli állapotban nagyjából mire számíthatok majd.

2019. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vezesd, hogy mit eszel a kaloriabazis.hu oldalon. Nagyon jó, és egyszerű. Ha beírod a magsságod/súlyod és hogy mennyi idő alatt hány kilót szeretnél fogyni, akkor csinál neked egy ütemezést az alapanyagcseréd figyelembevételével. Ha pontosan vezeted mit ettél és sportoltál, akkor nagyon látványos eredményt érhetsz el. Kipróbáltam, szerintem jó és nem kerül semmibe, csak kell egy kis fegyelem és akaraterő).
2019. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!