Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az előnye a vékonyságnak?...

Mi az előnye a vékonyságnak? Mi a jó benne? Mit lehet csinálni/elérni vékonyan, amit túlsúllyal nem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb. Öltözködni, mozogni egyszerűbb. Persze kis túlsúllyal jó. Inkább nagyobb felesleggel nehezebb. És persze az egészségnek kéne a legfontosabbnak lenni.
2019. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvass a túlsúlyról és megtudod mi az vékonyság elönye.


A túsúlyosok nagyon magas százaléka cukorbeteg lesz, érrendszeri bajai lesznek. A zsír nem csak a fenekeden vagy a hasadon van, hanem a szíveden, a májadon, a veséden...


Gondolj bele, hogy fogj meg 10 kg lisztes zsákot. Ès kezdj el vele mozogni futni. ìgy érezheted, hogy mennyit számit plussz 10 kg felesleg a testednek.


Ès igen könnyebb ruhákat felvenni, könnyebb egy vékony helyen átférni, könnyebb az éjszaka átfordulni a másik oldaladra...

2019. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szebb leszel úgy általában, és sajnos kutatások igazolják, hogy a szép emberekhez mindenki pozitívabban áll hozzá, amikor meglátják az első benyomásuk sokkal kellemesebb róluk, emiatt valószínűleg sikeresebbek munkakeresés, párválasztás tekintetében. Az egyik. A másik az önbizalom (az előzővel összefügg), ami azzal jár, hogy jobb a megjelenésed, könnyebben öltözködsz, nem kell a strandon vagy bármikor úgy általában azzal foglalkozni, hogy hogy nézhetsz ki oldalról/szemből, úristen a nadrágot kicsit feljebb kéne húzni, ne látszódjon az úszógumim, satöbbi. Általánosan kényelmesebb emiatt a mindennapi élet.

Az egészséget meg az átlagosan hosszabb életet meg már nem is említem. Túlsúllyal ritkán élnek el az emberek 80-90 évig, hogy közben nem szorulnak kívülálló segítségre, hanem relatíve önellátók. Ez azért szerintem nagy kincs.

2019. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Szégyenli magát aki kövér kinevethetik betegsègekre erősen hajlamos tavasztól őszig szenved a fülledt melegben forróságban . A túlsúlyosok izzadnak , na meg többet fogyasztanak ami költség . Az legenda hogy ellenben mind erősek , hát nem . Sportos sovány ember nyerőbb .
2019. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Az az elönye , hogy csak igy tudsz párkapcsolatra szert tenni es elérni hogy egy ferfi áldozzon rád energiát es felesegul vegyen

Maskepp semmi sansz csak ha neked van pénzed

2019. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azért az sem mindegy, milyen szintű vékonyságról beszélünk...
2019. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vékonysàg sem egészséges. Nem természetes ha valaki erőszakkal akarja nagyon alacsonyra lenyomni a testsúlyàt pl koplalàssal. Meg kell talàlni az egyensúlyt a vékonysàg meg a súlytöbblet között. A normàl testsúly nem vékonyat jelent.

Egyébként pedig egészségesebb túlsúly nélkül, könnyebb olcsóbb öltözködni, több önbizalmat ad ha nincsenek hurkàk, toka, felpuffadt fej, vannak arcvonások. Nem bőrönd méretű a hâtsó. A diszkriminàció, és az előítélet sokféle formàja talàlhat meg egy túlsúlyos, elhízott embert. A vilàgban semmit se ér ha valaki kedves, jószívű, vicces, okos, ha túlsúlya van, egyből az emberek legnagyobb része elítéli és esélye sem lesz arra, hogy ne külső alapjàn ítéljék meg

Az viszont nem igaz hogy nem lehet + súllyal pàrt talàlni.

2019. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon elhízott embereknek az utazással is lehet problémájuk, pl. nem férnek el a repülőgép vagy a busz ülésén. Nehezebb mozogniuk, még a séta is megerőltető.

Nekem nem volt olyan nagy súlytöbbletem, csak 15 kg (terhesen 20 kg), de ami nagyon zavart, az az volt, hogy nehezemre esett egy lépcsőn felmenni. Kétszintes a házunk, utáltam felmenni az emeletre. Most naponta kb. 20x felrohanok, meg se kottyan.

Tavaly nyáron elmentünk a gyerekekkel kalandparkba, és én is végigmentem velük a közepes pályán, nagyon élveztük. Bizonyos súlyhatár felett nem lehet használni, vagy ha nem tudják rád adni a beülőt. De szerintem én 20 kg felesleggel sem próbáltam volna ki, pedig a súlyhatárba beleférne. Tudom, hogy nem mindenkit vonzanak ezek a dolgok, de olyan jó érzés együtt mászni, mozogni a gyerekekkel, túlsúlyosan kevesebb ilyen szórakozási lehetőség van.

2019. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Több tusfürdő, testápoló, naptej kell, a nagyobb testfelület miatt.
2019. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a természet megalkotott.Az apósom "agárnak"nevezett a vékonyságom miatt,ám így nagyon jól érzem magam. Egy nap képes vagyok 1kg-ot leadni,holott egyáltalán nem akarok fogyókúrázni.Hátrány,ha betegség van az rögtön meglátszik.

Nagyon szeretek molett emberek társaságában lenni,kifejezetten keresem őket,a legtöbb jókedélyű,vidám és lehet velük bohóckodni!

2019. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!