Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extra túlsúllyal kihez lehet...

Extra túlsúllyal kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg szakember akit tudtok javasolni?

20L



2019. jún. 25. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
A tévében volt pár éve a Dr. Tóth című műsor. Az abban szereplő Tóth Tamásnak az a szakterülete.
2019. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Konkrét szakembert nem tudok, de esetleg keress rá az "obezitológus szakorvos" kifejezésre a lakhelyeden.
2019. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha szakembert szeretnél, én tudok egy dietetikust aki nagyon jó tanàcsokat adhat. Irj egy privit és küldöm a nevet. Ne ijedj meg, nem kalóriaszàmolàst fog javasolni:)
2019. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MR.X. válasza:
29%
A sok szex lefogyaszt! Tudományosan bizonyított...XD... Amúgy az úszás Neked való lenne pont...
2019. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
78%
Ez engem is érdekelne
2019. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Mégis neked mit takar az extra súly? Nem bántásból kérdezem, de itt a gyakorin sokaknak testkép zavaruk van, és valaki pl: 160 cm/ 60 kg már extra kövérnek tartja. Jó lenne ha leírnád neked mi az extra súly.

Amúgy én túlsúlyosnak tartottam magam (nem extra csak túlsúly) 161 cm / 94 kiló voltam. Ekkora súllyal orvosi segítséget nem kapsz, legfeljebb annyit, ha ragaszkodsz a teljes egészségügyi vizsgálathoz az kérhetsz, de fogyásban csak tanácsot adnak.

Én végül lefogytam 61 kilóra. Kalóriaszámolással, rendszeres edzéssel.

2019. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Egyetértek 4-essel, a sok szex lefogyaszt. ;) Amúgy meg én mindig is extra kövér barátnőre vágytam. Ha gondolod, szívesen ismerkednék veled. :)

27/F

2019. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Megkaptam a privat üzenetedet, gondolom megsértődtél kis üzenetedből olvasva. Nem írom ki a kilódat, és igen, az már extra túlsúly. Meg is lepett, hogy 20 évesen ennyi a súlyod. Ekkora súllyal már az orvosnak is kellett volna jeleznie, hogy baj van. Meglep, hogy eddig egy orvos sem szólt vagy irányított olyan szakemberekhez akiknek ez a szakterületük. Neked az úszás sem lesz jó egyenlőre. Menj el a körzeti orvoshoz, és közöld vele, hogy fogyni akarsz. Lehet felajánlják neked a gyomorgyűrűt-
2019. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Életmódot vàltani, fogyni lehet gyomorműtét nélkül is...
2019. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én 135 kgról fogytam le 100ra alig fél év alatt, mindenféle külső segítség nélkül. Bár nem vagyok orvos, de ha kell segítség, írj.
2019. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!