Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok edzéssel le lehet fogyni?

Sok edzéssel le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Most olyanokra gondolok, hogy felülések, fekvőtámaszok, ilyesmik... Ez vajon beválik? Csak mert felszedtem kb. 25 kilót, és most vissza kéne fogyni :) vajon ezzel sikerül?

2019. jún. 26. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hosszabbtávon el tudsz ezekkel érni változást, mert igenis formálni fogják az alakod, de lefogyni 25 kilót semmiképpen nem fogsz általuk. Sőt esélyes, hogy izmot fogsz felszedni, ami ugye plusz kiló.

Neked kardió mozgás kell. Futás, úszás, bicikli, ha ragaszkodsz az otthoni edzéshez akár aerobik. De ezek sem lesznek túl hatásosak, ha nem figyelsz az étkezésre.

2019. jún. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
1es# én fogyok ezektől. Nemcsak fekvő támasz és felülés van a gyakorlataim között, de azokat is csinálom.
2019. jún. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az étkezés az alap. E mellé jön a mozgás.
2019. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70-80% a kaja, a többi a mozgás
2019. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Extrém sok mozgással lehet fogyni úgy is, hogy az étkezésre nem figyelsz oda. Nálam ez heti 10 óra biciklizés volt, a fele teljes erőbedobással, mert nem akartam elkésni. Szóval lehet, de erős motiváció kell, meg kalóriaigényes sportfajta. És persze mikor már nem voltam rákényszerítve, hogy időre menjek, pár év alatt szépen vissza is híztam azt a tíz kilót.
2019. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!