Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem etrendeket és edzéstervet?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, es nem engedhetem meg magamnak hogy penzt koltsek arra hogy valaki osszeirjon nekem pár ételt és gyakorlatot.

62kg vagyok, 163cm es a celsulyom 50kg. Van egy kaloriaszamlalo alkalmazas, ami szerint 1306kcal napi bevitellel mozgás nélkül 175gr szénhidrát 65gr fehérje és 35gr zsír fogyasztásával 16 het alatt le tudnék fogyni 51kg-ra. A lényeg, hogy szeretnek mozogni is mellette, es azt neztem, hogyhha hozzaadok mozgast, no a makrotapanyag bevitelének száma. Szóval szeretnek segitseget kerni, étrendek es edzestervek kapcsan. Makrotapanyagokbol mennyit stb. Koszonom. Legyszi ne irj feleslegesen olyan valaszt hogy 17 evesen 1300kcal keves es hulye vagyok. Muszaj mielobb lefogynom ezt a plusz 10kg-t mert zavar. :)



2019. jún. 28. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, 30%-ban a mozgáson.


Már azzal nagyon sokat teszel, ha elhagyod az édességeket, mindent, amiben fehér cukor van (étel és ital egyaránt), a fehér lisztes dolgokat, estére nem eszel szénhidrátot.

Mozgás: futás, úszás, ugrálás, ugrálókötelezés, otthoni tornavideóra tornázás ( [link] súllyal való edzés.

2019. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

50 kg nem túl kevés? Szerintem te nagyon szálkás vagy így is,62 kg és 163 cm.Én a helyedben inkább azon gondolkoznék,hogy hogy tudnék testtömeget növelni úgy,hogy főleg izom legyen és utána lefogyni/szálkásítani.Én 16 évesen voltam 110 kg fél év alatt elértem a 79 kg-t. Most vagyok 18 és fél és olyan 87-86 kg vagyok és zavar picit így megpróbálok erőt venni magamon. Mindig is aktívan sportoltam,asztaliteniszezek volt így is állóképességem meg izmaim. Én a helyedben elkezdenék lemenni edzőterembe vagy elmenni egy edző parkba csinálni saját testsúlyos edzést,megerősödni,picit kevésbé figyelsz oda az étrendedre,ami nem azt jelenti,hogy minden sz@rt megeszel,csak ha anyukád csinált ebédet,akkor kérsz repetát. :D Utána elkezdesz olyan koratavasszal odafigyelni,az edzés nehézségéből nem veszel le és leszálkásítasz. 17 évesen nem kell még neked diétázni, fejlődő szervezet vagy,ahogy én is.



Remélem hasznos volt amit írtam.

2019. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!