Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy bár vékony...

Miért lehet, hogy bár vékony vagyok, nagy a hasam? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok 45 és 50 kiló között. 50 kiló voltam, de annyira zavart a hasam, hogy elkezdtem nem enni, reménykedtem, hogy attól jobb lesz, de persze nem.

Szeretnék visszaszokni a rendes evésre, viszont tudom, hogy egy ilyen koplalós fogyás után nagyon meghízok, ha újra enni kezdek. A hasam pedig egyszerűen nagy. Egyáltalán nem hurkás, inkább kemény, de mégis kidudorodik, oldalról nagyon nagynak érzem, azt szeretném, ha lapos lenne.

Mit kellene csinálnom? Hogy egyek hízás nélkül rendesen? Mindenki mást mond néhányak szerint a sport csak izmosít, de nem lesz tőle lapos a hasam és diétázni kell, mások szerint csak a sport segíthet.

Nem vagyok kövér épp ezért nem is tudok rendesen leadni a hasamból, de mégis egy nagy dudor az egész. Mit tegyek??



2019. jún. 30. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és 17/L
2019. jún. 30. 19:43
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira bonyolult, hogy minden egyes oldal mást ír, az egyik helyen az alma a ,,legjobb fogyasztószer’’ a másikon ,,az egyetlen gyümölcs amit ne egyél’’, stb... És a legtöbb helyen a túlsúlyos embereknek adnak tanácsokat, én meg nem tudom mit csináljak, mit egyek mit sportoljak.

Eddig nem sportoltam, mert volt egy betegségem ami miatt nem lehetett, és akkor a legkisebb gondom az alakom volt, de most meg... Szóval elég tanácstalan vagyok és nem ismerem ki magam a ,,szép alak világában’’. Izmosodjak, vagy fogyjak? Ehetek amit szeretnék, csak keveset? Stb...

2019. jún. 30. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
A pocak akkor gáz, ha hanyatt fexel és kidomborodik. Ha úgy nem látszik, akkor oké, állva a kicsipoci nálam kifejezetten sexis.
2019. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
Én is így vagyok. Ha nem eszek, annyira nek nagy a hasam.Én amikor fogytam, úgy éreztem, mintha nem lenne akkora. Nem tudok mit mondani, húzd ki magad...
2019. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Alma testalkat. Nekem is az van, most mondjuk elég dundi vagyok, de sokáig kezem-lábam piszkafa volt és a hasam akkor is látszott.
2019. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hurkás, akkor az nem háj. Egyszerűen a beleid kinyomják. Előfordulhat még, hogy rosszul tartod magad (kiphosis), és görbe vagy. Oldalról nézd meg magad, amikor simán csak állsz. Hátizsák, retikül, szatyor, stb nagyon rontja a tartást. Fontos, hogy edzd a hátozmaidat, nyújts!

Amúgy meg genetika is, nekem se volt sose szín lapos.

2019. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Értem mire gondolsz.


A mélyizom gyengesége/elhanyagoltsága miatt lehet szerintem. A feszes, lapos hasat a mélyizmok edzésével lehet elérni, tévhit, hogy a hasprés/felülés, lábemelés segít rajta.

2019. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!