Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról hogy lehet fogyni?

Combról hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés

A combomon elég sok felsleg van.hogy "szedhetném" le hamar?

13/L


2010. júl. 10. 11:39
 1/6 timido ***** válasza:
100%
fuss. Bár én utálok futni, így inkább naponta kétszer-háromszor elmegyek 1-1 órára sétálni. Lehet nem olyan hatásos, de ez is megmozgat.
2010. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bicikli, görkori, úszás.
2010. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen miért ezzel foglalkozol? jószándékból mondom télleg, hagyj fel az önméricskéléssel, megkeseríti az életed előbb-utóbb :S tapasztalat sajnos. sportolj vlmit, és ne törd a fejed azon hogy hogynézel ki.
2010. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó: igazad van,de nem megy...:S:S

úszni nem tudok sajnos futás közben pedig annyira megfájdul az oldalam hogy lépni is alig bírok.:S:S

2010. júl. 10. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Thera Band szalag gyakorlatok. Remek belsőcombot formálhatsz vele magadnak és hasizmot. Nem megerőltető, tvzés közben is csinálhatod. Olyan vékony izmos combom lett tőle.


Egy eredetileg combban erős lány

2010. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

istenem, teljesen normális hogy foglalkozik vele, lehet hogy neked nem számít hogy hogy néz ki...

kedves kérdező, rubint réka comb, popsi formáló gyakorlatai nagyon jók, youtube-on nézd meg. én 1 hónapja csinálom vékonyodott egy kicsit, de inkább izmosodott, formálódott, a belső combjaim kicsit puhák lötyögősek voltak, viszont 1-2 hónap alatt nagyon hatatásos volt, izmosodott gyönyörű nőies lett, még picit összeér, de nagyon elégedett vagyok velük, sosem hittem volna hogy elfogadom őket:) úgyhogy sok szerencsét!!


gyakorlat ami nekem bevált: feküdj hátra, emeld fel a lábad 15-20 centire a padlótól és nyisd ki-be jó nagy terpeszekre úgymond, nézd meg hogy a belső combod dolgozik, rakd oda a kezed, érezni fogok. +rubint réka videók.


sok sikert:D

2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!