Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyóztam, de egy hétig...

Timido kérdése:

Fogyóztam, de egy hétig abbahagytam, ha jövőhéttől folytatom, akkor nem lesz semmi gond, igaz?

Figyelt kérdés

68 ról lefogytam 59-re. Aztán meguntam, hogy semmit nem ehetek. Tartottam egy hét szünetet. Csoki, jégkrém, jókaják. most 60-61 vagyok.

Ha jövőhéttől folytatom a diétám, akkor megint sikerül leadnom vagy 5 kilót igaz? Nem befolyásolta most ez az egy hét?

amugy 167 cm vagyok.


2010. júl. 10. 11:47
 1/5 anonim válasza:
Azt el ne felejtsd, attól hogy lefogytál, az nem marad úgy, ha továbbra is eszed ezeket a szemét kajákat...
2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a súlyod elvileg jó, sportolnod kéne, nem koplalni!
2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Helo.... én nem koplalok!

Mit gondolsz ha egész héten csokit ettem, és csak 1-2 kiló jött vissza, akkor koplaltam...? nagyonnem....


az votl a kérdésem, hogy lesz evalami hátránya, hogy nehezebben folytatom vagy bármi. Amugy nem futni szoktam járni, csak 2 órát sétálni naponta, és itthon lábemelés, felülés, hasprés, lépcsőzés.. ilyenek.

2010. júl. 10. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

én így jojóztam... hetente 1-2kg, le-föl... egyszer ettem mindent, egyszer diéta... semmi értelme.

vagy teljes életmódváltás, vagy semmi.

az ember egyszer csábul el, napok kérdése és visszahizza a leadott kilókat... próbálj meg a "jó" kajákból cukormentes, szénhidrátszegényet választani, vagy pedig sportolj többet, ahogy felettem írták...

2010. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

annyi hátránya van csak, hogy a vércukorszinted megemelkedik, sokkal éhesebb leszel utána, amikor hirtelen leesik....

ha mondjuk 1 héten 1 bűnöző napod van, az még belefér szerintem, kicsit becsapod a szervezeted, azt hiszi már nincs ínséges idő, ezért nem tartalékol annyit vissza.

2010. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!