Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Yes pharma pajzsmirigy +...

Yes pharma pajzsmirigy + slim. Kinek milyen tapasztalata van vele?

Figyelt kérdés

Nagyon aktív életet élek 3 éve kemény testsúlyos edzéseket végzek, átlagosan heti 3-5 óra edzéssel (plusz otthon minimális erősítés), de csak jöttek fel a kilók, bár javarészt izomban, szerencsére. Viszont a zsír nem mozdul. Pont annyi van rajtam, mint volt. Baromi lassú az emésztésem, ami annyit tesz, hogy 2-3 naponta ha elmegyek nagy dolgot intézni. Laktóz intoleranciám van emellett, így szigorú diétát tartok, ritkán eszek kenyeret (heti szinten talán 1-2 szeletet), sok hús, zöldség, minimális cukor. Szóval jól étkezem, mozgok, de nem sok hatása van.

Ismerős ajánlotta a fent említett kiegészítőt, nincs pajzsmirigy gondja, (az eddigi vizsgálatok alapján nekem sem) viszont amióta szedi kb olvadnak le róla a kilók. Közben kakaós csigán él, meg hasonlókon.

Érdekel, másnak mi a tapasztalata ezzel a kiegészítővel. Mire érdemes esetleg még odafigyelni, hogy pl ne legyen szó túladagolásról, mert azért nem szívesen esnék át a lónak a bizonyos túloldalára sem.


2019. szept. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, amiket leírtál, szerintem te totál rosszul csinálsz mindent! 1. fordulj valami jól képzett személyi edzőhöz, mert ennek így ilyen formában tovább semmi értelme, vagyis változás nem lesz. 2. fordulj egy kiváló endokrinológushoz, aki feltérképezi, hogy mi nem működik nálad megfelelően. (egy sima labor tsh semmit nem mutat meg!).

Ne várj semmiféle csodaszerre, mert olyan nincs!

Aki kakaóscsigán él és közben olvadnak le róla a kilók egy bogyó hatására, az hazudik! Mert ha valóban lenn ilyen bogyó, akkor minden második elhízott azt szedné!

2019. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsőnek eléggé igaza van, a helyedben követném a tanácsait.


a heti 3-5 óra edzés nem nagyon aktív élet (hacsak nem még másra is gondoltál, de akkor miért hagytad ki a felsorolásból), ez a minimum, amit minden embernek csinálnia kellene.

esélyes, hogy mivel azt gondolod, hogy nagyon aktív vagy, túlértékeled, hogy mennyi kalóriára és makrotápanyagra van szükséged egy nap, és túleszed magad (hiába hagyod el a cukrot, kenyeret stb.). ha mégsem, akkor valami bajod van és az első válaszoló tanácsa szerint kiderülhet, hogy mi az.


én nem tartom magam hú de nagyon aktívnak, de az átlagnál azért több: de hetente kétszer van edzésem egy személyi edzővel, saját testsúlyos, crossfit-szerű, funkcionális és súlyzós edzések keverékéből. heti 2x 1 óra jóga, otthoni funkcionális edzés és rehab kb. 3-4 óra hetente, heti 3-szor fél óra futás (utálok futni) és a fő sportom a tenisz, ez átlagban 5-6 óra hetente.

nő vagyok, 170 centi és 75 kiló, mindehhez kb. 2000-2200 kalóriát fogyasztok naponta, a lazább napokon 1800 körül és fogyok rendes ütemben (havi átlag 2 kiló) úgy, hogy megmarad az izom. nagyon szeretnék legalább 66-68 kiló lenni, de a személyi edzőm szerint 70 alá nem szabadna mennem.


nem tudom te hány kiló vagy, lehet, hogy nagyon kevés felesleg van rajtad, csak te ítéled meg úgy, hogy a feljött kilókból túl sok a zsír.

szóval igazából ez a három megoldás van: túleszed magad, valami bajod van, nem jól mérted fel, hogy mennyi az ideális testsúlyos és testösszetételed.

2019. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam, csípős székletem lett tőle. Egyébként enyhe túlműködésem volt stressz miatt, emiatt lett a hasam zsíros. Fogyást nem tapasztaltam.
2019. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!