Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a fogyasztó tea...

Melyik az a fogyasztó tea vagy tabletta ami mindenképpen hatásos?

Figyelt kérdés

Már elég sok teát kirpbáltam zöld tea, szűz tea, msot megin iszok egy kínai teát, amire azt mondják, hogy wc-re kell tőle menned reggel, de nekem ez nem müködik, semmi nem történik reggel. Édesanyám azt mondta örököltem ezt a rossz emésztést, de ennyire? Ezzel nem lehet semmit sem kezdeni, vagy nincs valami "erősebb" tea, ami biztos hatást ér el, és 16 éves használhatja?

Ez picit túlsulyos vagyok, és ez zavar engem az én koromba, de anyu nem enegdi a koplalást (megértem),d e már sokmindent kiprobáltam, de eddig semmi nem vált be.


2008. nov. 16. 19:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én a slimologic kapszulát ajánlom.

2008. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
XL-S Duo. Viszonylag új: nézd a honlapját.
2010. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem hatásos. Legalábbis úgy, hogy mindenki gondolja nem. A zsírt csak odafigyelve a kajálásra, és sok testedzéssel lehet eltűntetni, nincsenek zsírbontó teák meg mittomén. Ezek csak kicsit felpörgetik az anyagcserét (gondolom), ami rendes kajálás, meg edzés mellett szintén nem ér semmit, és akkor sem duplázza meg a leadott kilókat. Arról ne is beszéljünk, hogy ha vízhajtó, akkor még rosszabb, mer mindenki örül h hú fogytam egy hét alatt 2 kilót, aminek a nagy része víz... szóval tessék már elgondolkodni kicsit
2010. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!