Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Halo. Fogyni szeretnék durván...

Halo. Fogyni szeretnék durván 2 és fél hónap alatt,28 kilót, lehetséges? Mit ajánlotok? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
...Nyilván tudom, kondizni kell menni, futógép, kardió, étrend változás, de mit ajánlotok miket szedjek? ami talán kicsit gyorsabban tudna segíteni a fogyásban? (heti 5 edzés mellet) ilyenre gondolok mint pl a fehérje, meg ilyen hasonlók (pl csak úgy röpülnek rólam a kilók) Sajnos vannak betegségeim, és így nehéz, de durván 1 év alatt híztam 10 kilót, és érzem magamon, hogy ez nem jó. :( csomó dolgot kipróbáltam már, gyógyszerek,keveset enni...de valamiért csak hízok és hízok...és ez így nem élet :(

#fogyás #fehérje #kondi #-28 kiló #2ésfélhónapalattfogyás
2019. okt. 27. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ennyi, ennyi idő alatt nemigen lehetséges. legfeljebb 2 év alatt, de az nagyon komoly életrend változást is kíván-
2019. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
2 es fel honap alatt max 10-12 kg-t birsz fogyni
2019. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha 100kg zsír van rajtad, akkor összejöhet a 28 kg 2 hónap alatt, de akkor is nagyon megterhelő lesz.
2019. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Heti 2-3 erősítő edzés és utána nyújtás és 20 perc kardió.

Heti 1 kardió arra jó, hogy keringésed edződik. De a kardió nem fogyaszt önmagában. A fogyáshoz annál kisebb szívritmus kell: 60-70%on van a legnagyobb zsírégetés, az aerobik edzés meg 70-80%, kardió 70-90 között van. De ha nem kardiózol, akkor nem erősödik meg a szív- és érrendszered, ami miatt könnyebben elszáll a pulzusod és nem fogod tudni jól szabályozni a szívritmusod. Ez egészségügyi szükséglet. Nem a fogyás miatt jó. Ráadásul az intervall edzéseknek is érdemes utána nézni, ha már bírod a gyűrődést.


És diéta: Időszakos böjt. Vagy! Reggelire zab, Tízórai gyümölcs, edzés előtt 1 órával összetett szénhidrát és esetleg fehérje, este zöldség, napközben rizs-fehér hús.


A "miket szedjek"-re azt tudom mondani: a lábad. És one-a-day-ből heti 1 elég lesz kezdő edzéshez.


A GYORS fogyás ugyan olyan gyorsan vissza is jön.


Én 140-ről mentem le 2.5 hónap alatt 105-re. Heti 3 erősítő, 1 kardió, 1 teljesítmény túra (ami inkább volt zsírégető tartományban). Emellett szigorú diéta. Minden héten grammra kimérve. Első hónapban kilókban semmi nem látszott meg, sőt még jött is fel, mert több izom nőtt, mint amennyi zsír ment le. Második hónapban már az izom megvolt, onnantól már csak a látványos zsírcsökkenés volt. 3.5 hónap edzés után 1 évet kihagytam és csak 8 kg jött vissza: azaz sok izom elment és kevés zsír jött helyére.

Edzés után magnézium az izomláz kezelésére, edzés előtt szénhidrát (valami ócska pék árú, vagy flapjack). Ennyi volt a plusz.

2019. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Efedra tud segíteni. Én minden nélkül fogytam 11 kilót kb 1 hónap alatt,de én sajnos idegi alapon. Szinte semmit nem ettem.
2019. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy év alatt ment fel a 10 kiló, de te ezt egy hónap alatt akarod leadni... érzed már az iróniát?


Felejtsd el!!!!!


28 kghoz minimum 7 (azaz HÉT) hónap kell. És még az is a túl-gyors-nembiztos-hogy-nem-jön-vissza kategória.

2019. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészséges keretek közt 2hónap alatt max 7-8 kg.
2019. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm az s.m. monogrammos felhasználónak a személyeskedő és álszentül provokatív privát üzenetét. Rossz helyen kopogtat.
2019. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!