Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottam, hogy van olyan...

Hallottam, hogy van olyan tabletta amit beveszel evés után és nem hízol. Ti hallottatok már ilyenről? A nem egészséges hozzászólások nem érdekelnek.

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mégis mit csinál ez a tabletta. Ajanlom az altalanos iskolai biologia tankonyvet, amibol megtanulhatnád, hogy ha eszed, akkor azt szépen lebontod acetil-koa-va (makroerg vegyület, kötéseiben tárolja az energiát) es szépen bekerül az felhasznalja a szervezet, energiát nyer belole, a felesleg meg megy a raktarba. Ezert eszik az ember, és ezért nem éhes utána. áá hagyjuk is, ugy sem.erted, olvas el adam veronika.orvosi biokemia c..konyvet
2019. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, cián tabletta. Beveszed kaja után, tuti nem lesz időd hízni.
2019. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami fosatós tabletta. Beveszed és kijon az agyad is.
2019. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Viszont nem épeszű az, aki csak azért eszik, hogy bevehesse a tablettát, ami kifosatja a kaját belőle!

2019. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem valami szénhidrát megkötő tablettára gondolsz? Olyanról én már hallottam, csak semmi szükségem rá.
2019. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen gyógyszer, akkor a gazdag és kövér sztároknak nem a fél gyomrukat kellene kivágatniuk, hanem csak venni ebből a csodatablettából.
2019. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen tabletta. azt állítják róla, hogy megköti a zsírt a kajában, ezért nem hízol. valóban megköti egy részét, de ettől még hízhatsz. nagy hülyeség, nem egészséges, és nem működik, de mivel téged ez nem érdekel, ezért csak azt vedd figyelembe, hogy van ilyen, úgyhogy lesz mire szórni a pénzedet.
2019. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érnek semmit, csak a pénzed koltod feleslegesen.
2019. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szőke József13 ***** válasza:
0%
Helló! Tablettáról nem tudok, de por alakban létezik. Most jönnek a negatív hozzászólások. Csak azt kéne tudomásul venni, hogy amiről jelenleg nem tudok, az még létezhet. Szóval én 24 nap alatt -14 kg-t fogytam idáig, ettől a 100%-ig naturális terméktől. A bevételtől 1 órán belül ketózisban (zsírégető) állapotban van a szervezetem. Azt ehetsz, ihatsz a cég szerint, amit akarsz, akkor is fogysz. Természetesen, ha változtatsz dolgokon, még durvábban tudsz fogyni. Én a kaján még nem nagyon tudtam változtatni. Pizza, rántotthús, hasábburi, paprikás krumpli, hambi, téliszalámi, sajtos-tejfölös tészta, máglyarakás, ittam rendes kólát, többször sört is. Egész nap pörgök, napi 4-6 óra alvás elég. 15-20%-os teljesítmény növekedést tapasztal az ember, mint mellékhatás. Nagyon komoly és neves orvosi háttér van a termék mögött. Magyarországon talán én szedem a legrégebben, 4 hete és brutál.
2020. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rosszul hallottad!

Olyan tabletta van, amit evés HELYETT kell bevenni, hogy ne hízzál.


Szőke József 13:

Irígy és rossszindulatú vagy, dicsekszel itt, de linket sem írsz, hogy más is hozzájuthasson ehhez a csodaszerhez.

Lehet, hogy az általad szedett tabetta az agysejtek számát is fogyasztja?

2020. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!