Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30éves vagyok súlyodan elhízot...

30éves vagyok súlyodan elhízott 102kg 162cm magas Megelégeltem! 12napja 70-90gramm ch-t eszek, meg állok minden finomságot! Beindúl a fogyás vagy ez is sok még?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mielőtt még valami hülyeséget csinálnál és ártanál az egészségednek, ezzel a hirtelen változtatott, kevés tápanyagos életmóddal, javasolt lenne, interneten valami kalkulátorral kiszámolni, hogy mikor, mit, mennyit kellene enned, hogy meglegyen minden vitaminból a szükséges beviteled, esetleg dietetikus segítségét is kérheted. De legfőképpen legyen türelmed a fogyásodhoz! Lásd reálisan a dolgokat, attól, hogy annyit eszel, mint egy anorexiás, nem fogsz 2 hét alatt lefogyni..
2019. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért ez kevés?amúgy nem vagyok éhes melette
2019. nov. 11. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért hiszik azt ha majd csökkentik drasztikusan a cht akkor fogyni fognak zsírból, mert norbi ezt mondta? Inkább tanulj egy kis anatómiát, biológíát és táplálkozástudományt és majd rájössz hogy kell minőségien fogyni.
2019. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Be fog indulni, ha így sikerül kalóriadeficitet elérned. Azt nem ajánlom, hogy koplalós mennyiségeket egyél, egyél sok zöldséget és elég fehérjét. Lehet, hogy ennél több ch mellett is tudnál fogyni, ki kell kísérletezni, neked mi az, ami beválik. Mérd a centiket is, ne csak a kilókat, hetente 1x, és jegyezd fel. 1 hónap után már észrevehető fogyásnak/csökkenésnek kellene lennie, addig a normál napi súlyingadozás elfedheti az eredményeket. Néha (mondjuk 1-2 hetente) ehetsz "finomságokat" is, ha hiányzik.

Azt leírhatnád nekünk, miket és mennyit eszel, könnyebb lenne véleményt mondani.

2019. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszok.

Mindent ami alacsony ch pl tegnap szalonnát reggeliztem 1update joghurttal,ebédre székelykáposztát,vacsi levest ettem,nem éhezek jól érzem magam,de

A kalóriára max 2000kcla

Megnézem ha 1hónap múlva sem tőrténik eredény akkor lehet kikérem egy dietetikus véleményét.

2019. nov. 12. 09:32
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Azért annak közel 2 hét alatt már ki kellett derülnie. Mi az, amit pontosan eszel/nap?
2019. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma pl tavaszit ettem reggelire üresen 20dkg- 1update pudingot

Ebédre székelykáposztát sok husival,vacsi meg tojásrántotta lesz

2019. nov. 12. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi az a "tavaszi"?

Az update cuccokat hagyd, egyél helyettük saját készítésű ételeket. Már ha számít az egészséged. Tele vannak adalékanyagokkal, szójával.

2019. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ilyen nagy súlyfelesleghez elképzelhető, hogy inzulin rezisztencia is kapcsolódik, így beletelik egy kis időbe, amíg míg elindul a fogyás.

De hagyd el ezt a rengeteg feldolgozott ételt és természetes táplálékot fogyassz (elsősorban zöldséget kevés hússal), amit te készítesz el. Napi 3x étkezz, közte semmi nasi. Liszt, cukor kuka, csak tiszta vizet igyál, minimum 2 litert. A vacsorát minél korábbra időzítsd, legjobb lefekvés előtt legalább 4 órát hagyni és a reggeli is csúszhat a délelőttbe. Ha éhes vagy, igyál egy pohár vizet, vagy teát/kávét üresen, el fog múlni.

A mozgást tekintve a séta jó választás. Sok sikert!

2019. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már csináltam ilyet..meg durvább ch értékkel ( keto diéta) de amint abbahagytam minden jött vissza..
2019. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!