Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-karotin tényleg fogyaszt?...

Az L-karotin tényleg fogyaszt? Ha igen milyen ételekben van?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy az az étel vagy ital amiben L-karotin van az fogyaszt! Jó lenne ha alá tudnátok támasztani egy rendes érvvel ezt a "hírt" és ha igaz akkor olyan enni innivalókat mondani amikben van L-karotin.
2010. júl. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
L-karnitin, és tabletta formájában lehet kapni. azt nemtudom, hogy fogyaszt-e.
2010. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés! köszi
2010. júl. 21. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előttem szóló, de ha rákeresel, L-carnitine-ként keress, magyar testépítő oldalakon is így szerepel. Valóban gyorsítja az izmok anyagcseréjét, gyorsítja a folyamatot, hogy az izmok a zsírból nyerjék az erejüket fokozott munkavégzés közben. A tablettát nem ajánlom, mert sz@rul és lassan szívódik fel, lehet folyadékként kapni, az kiválóan működik. Érezhetően nagyobb a teljesítmény, és jobban megizzaszt. Természetes úton a húsokban fordul elő legnagyobb koncentrációban, ezért aki vegetáriánus, annak nagyon ajánlott, hogy szedje külön. A szervezet is termeli, amíg az ember növésben van, addig nagyobb a termelés, 20 éves kora körül beáll egy átlag termelésre, úgy 50 éves kor után pedig egyáltalán nem termeli a szervezet. Akkor is különösen érdemes kívülről bevinni.
2010. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ittam, fogytam, közben eszeveszettül sportoltam. tönkre ment a pajzsmirigyem.
2010. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
L-karnitintól biztos nem ment tönkre a pajzsmirigyed!
2010. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maximum akkor, ha napi 6ezer mg-nál többet fogyasztottál tartósan..de talán akkor sem. Az L-carnitine vízben oldódik, magyarul a maradék a vizelettel távozik.
2010. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
napi 2500at ittam, aztán egyszer bevittek a sűrgősségire, tatenias izomgörcs miatt, teljesen lemerevedtem, zsibbadtam, stb... az orvosom mondta, hogy amiatt van, hogy beteg lettem. hozzátenném, fény derült arra, hogy a vesém se működik tökéletesen, lehet, hogy nem tudott ürülni a a szervezetemből, ez okozta a bajt. biotechet ittam. ma már kétszer meggondolom, hogy mit fogyasztok.
2010. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudok Neked privát üzenetet írni, előző válaszoló, itt kérdezgetnék még.

Más étrendkiegészítőt fogyasztottál mellette? (Akár kreatin, teljesítményfokozók stb.) Mennyi ideig szedted a 2500-t? Volt, hogy naponta többször? Esetleg vízhajtó, valami mellé? Én is szedem, és ajánlom is mindig azoknak, akik hozzám járnak, én ilyet még nem hallottam róla. Köszönöm, ha válaszolsz.

2010. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ettem mellé semmit. Az igaz, hogy normális kaját is csak nagyon keveset vittem be. naponta csak egyszer ittam, edzések előtt fél órával. akkor 1 óra aerobic, aztán 4 kilóméter futás. mindennap. kb. fél évig bírtam, ekkor voltam 165cm és 46 kg. de ott a barátnőm ő issza még mindig, és semmi baja tőle. Lehet, hogy benyeltem a mellékhatásokat. Nem tudom, csak azt, hogy én nagyon beteg lettem tőle. :)
2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!