Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Válaszolnátok nekem?

Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Tudom,nem ide tartozik de,én nekem az a problémám,hogy nagyon vékony vagyok és arra gondoltam taln segíthetnétek nekem,hogy hízzak meg.Ti mitől híztok a legjobban?Az jó ha későn eszek sokat?Mi az amit ti nem esztek,mert hízlal,stb...
2010. júl. 22. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat ezsel késön attól max hájad fog nőni és plöttyedt leszel..


Inkább kezdj el sportolni és izomban szedd fel azt a pár kilót , amit szeretnél. Sokkal jobban fogsz kinézni, hidd el.

2010. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. júl. 23. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Járj kajázni a McDonaldsba! Záros határidőn belül super size me leszel...
2010. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha pl dohányzol szokj le róla, és zabááááááálj :D

de amugy az anyagcsere érdekes dolog, van aki annyit eszik amennyit akar és nem tud hízni.

2010. júl. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy kis izmot szedj magadra és akkor nem hájas-zsíros.Hanem csinos-feszes leszel:))
2010. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ettem ha kellett, ha nem. reggeli péksüti, csoki, ebéd akármi kenyérrel, de főleg tésztás kaják, uzsonna, vacsira bármit, főleg pizza meg süti és általában még lefekvés előtt is ettem egy nagy tábla csokit :) miután felszökött nagy nehezen pár kg, elkezdtem konditerembe járni, hogy erősödjek. sikerült is. hétvégenként meg a legédesebb koktélokat, piákat ittam, hogy még az is rátegyen egy lapáttal. de szerintem az üdítőivászat és éjszakai kajálás sokat segíthet :) 28/N
2010. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne tömd magad egészségtelen vackokkal. Lehet hogy felszedsz tőlük pár kilót, de egyrészt nem leszel szép, másrészt meg az egészségedet is tönkreteszed vele. Magas koleszterinszint, magas vérnyomás stb. Szerintem is kezdj el sportolni és izomba szedd fel azt a pár kilót. Egyél sok fehérjét, olajos magvakat.
2010. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ha valaki hízókúrázik,ugyanis oké,lehet,hogy meghízol,de az még valószínűbb,h egézségtelen leszel...vagy cukorbeteg...szóval inkább ahogy a többiek is mondták,sportolj,szedj magadra izmot,az irtó jól fog kinézni hidd el :)
2010. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A zabálás csak az ionok felbomlásához vezet.

Sokszor keveset- de energiadúsat.

Kerülni a light és cukormentes dolgokat, előnyben részesíteni az összetett szénhidrátokat. Gyümölcsök zöldségek nem hiányozhatnak, hisz az anyagcserédet nem kéne leállítani.


Legvégső elkeseredésedben, ha már nem mennek a dolgok, gyógyszertárakban kellemes izű- (bár kinek a pap, kinek a papné...) magas energiatartalmú tápszereket vásárolhatsz. Sok féle ízesítésben van, az ENSURE a legjobb.

Darabja elég drága, de ha jó fej a háziorvosod, akkor felír neked, és kaphatsz engedményt, 400 ft helyett 80-ért hozzájuthatsz!

2010. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!