Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Èrdeklődnèk. Fogyasztó ill...

Èrdeklődnèk. Fogyasztó ill karcsúsitó övek, kinek mennyire vàltak be? Pl (izzasztó öv). Èrdemes-e kipróbàlni? 😊😊😊😊😊😊😊

Figyelt kérdés
Vàlszokat előre is köszi

2020. ápr. 6. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyél kevesebb, normális kaját, és mozogj rendszeresen. Ez sokkal hatékonyabb, mint azok a sz..rok, amik egyébként semmit se érnek.
2020. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az árán sok csirkemellett tudsz venni. Azzal jobban jársz!
2020. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van benne valami😂😂😂😂😂😂.De ebben a jàrvànyban,ill a kijáràsi tilalomban,h mozoghatnèk?ill baba melett nem is egyszerű.😕😕😕😕😕
2020. ápr. 7. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
NINCS kijárási tilalom! Csak részleges. Futni simán el tudsz menni. Sőt, az internet tele van tornavideóval, tudsz azokra tornázni, otthon tudsz ugrálni, helyben futni, vagy kb 30-szor körbefutod odabent a lakást. :D
2020. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SZücsöm ***** válasza:

1. Ahogy előttem is írták nincs kijárási tilalom


2. Ahogy előttem is írták otthon is lehet tornázni


3. Az számít mit és menyit eszel a mozgás/sport csak egy kis plusz(és felettébb egészséges szokás).


4. Már hogy a francba működne bármit is? Attól mert ott rezeg/fűt rajtad egy öv nem fog a tested több kalóriát égetni és kevesebbet se fogsz tőle enni.

2020. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 senki nem monta h hejettem kevesebbet eszik!!!!!!2 Ellehet menni igen futni!!!de ha megàllít a rendőr ès elmondja h a jàrvàny miatt othon kell lenni + vagy egy 10 est rám,varr akkor kicsit dràga futàs lessz.A csecsemőt meg magamra kötöm nem?
2020. ápr. 7. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Inkább tanulj meg helyesen magyarul írni, azzal jobban jársz!

Párom is heti szinten megy le futni, szóval tudom, hogy miről beszélek.

A gyereknek nincs apja, aki tudna rá vigyázni egy órát, amíg te lemész futni?

És mint írtam, a net tele van tornavideókkal, amiket otthon is tudsz csinálni!

2020. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hàt ahogy látom tèged is sok szèpre tanítottak!!!!Megtanítottàk neked h màs szüleit ne vedd a szàdra.paraszt
2020. ápr. 8. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, fáj az igazság, ha tükröt tartanak eléd, de ami tény, az tény.

Itt irkálhatsz akármit, de nézz mélyen magadba, és rájössz, hogy igazam van.

Hisz egy gyerek első számú példaképe a szülei, gyerekként őket utánozzuk, az ő viselkedésük a minta. Ahogyan ők viselkednek, azt csináljuk mi is utánuk.


Nem veszed észre, hogy kettőnk közül te vagy az, aki a másikat sértegeti?

2020. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van tükre nèzz te is bele.!!!!!Ès itt hagyd abba.szebusz
2020. ápr. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!