Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecettől lesz hasmenés,...

Az almaecettől lesz hasmenés, avgy mármilyen már kellemetlen tapasztalatom?

Figyelt kérdés

mellet diétázok és sportolok is csak kéne egy segítség már hozzá.

köszönöm az értelmes válaszokat


2010. aug. 1. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecet nem hasmenést csinál, hanem savat, és ezzel gyorsitja a zsirégetést. Egyetlen káros dolog lehet belőle, ha nem birja a gyomrod, és sok savad lesz tőle. Akkor jön a gyomorégés.
2010. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon szépen köszönöm a választ
2010. aug. 1. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gyomromat égette,abba is hagytam.
2010. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem hasmenést is okozott, ezáltal iszonyú puffadásom volt, teljesen felbomlott tőle a normál metabolízisem, nem ajánlom.
2010. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(Bocsanat angol nyelvu billentyuzetrol irok)


Nem tudom miert pontoztatok le paran az utolso hozzaszolast, tenyleg okozhat hasmenest is. Nekem is volt tole. Van akinek bevalik es van akinek nem. Probaljatok ki es majd kiderul, hogy megy-e.

2014. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem tul sok a savam almaecet nélkül is,nagyon kellemetlen,igaz 1 kilonal többet nem tudok hizni,akármit eszek.de az a fájdalom ami a savtol van,gyomorfekej szerüség,az nem játék.ha meg tudod inni,igyad.de ha észreveszel egy apro tünetet es ragja a beleidet a sav,azonal hagyd abba.
2014. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!