Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-carnitinnel tenleg...

Az L-carnitinnel tenleg tobbet lehet fogyni?

Figyelt kérdés
En jarok edzeni terembe (lany vagyok) es szedek L-carnitin de nem igazan latom a hatasat.Tavaly L-carnitin nelkul edzettem es megis tobbet fogytam mint most.A combomrol meg mindig nem ment le pedig minen nap edzek kiveve hetvegen.Valamelyikotok eszrevette-e hogy jobban fogyott az l-carnitintol?vagy nem hat semmit?
2010. aug. 1. 20:16
 1/2 anonim válasza:

Az L-carnitin konkrétan nem a fogyásban segít, hanem a zsíranyagcserében.

A szervezetünk alapból "tartalmaz" L-carnitint.

Tehát az L-carnitin mellett oda kell figyelni arra, hogy jó sok folyadékot juttass a szervezetedbe, hiszen csak így tud eltávozni. S emellett a táplálkozásodra is!

Tehát néhány lényeges alapszabály:

- edzés előtt 2 órával egyél utoljára

-az L-carnitint edzés előtt kb fél órával vedd be

- edzés után pedig lehetőleg fehérje alapú ételeket vigyél be a szervezetedbe (hiszen a fehérje segíti az izmok gyorsabb regenerálódását, illetve az izomépítést-na de itt nem arra kell gondolni, h testépítő alkatod lesz általa)

2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A combomrol meg mindig nem ment le pedig minen nap edzek kiveve hetvegen"

Genetika. A combod valószínűleg utoljára fog lemenni, amikor már teljesen szálkás vagy mindenütt. Ezen semmilyen edzés, vagy tabletta nem tud segíteni.

2010. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!