Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lady Stella Oliva Thermo...

Lady Stella Oliva Thermo Active Hot Gel cellulit és zsírégető krém? Próbáltátok már? Vagy Eveline extreme 3D narancsbőrre? Esetleg Dr Kelen Fitness Figure 2in1?

Figyelt kérdés

Esetleg bármi más ami bevált és elérhető áron van??

Gondoltam már arra, hogy paprikaolajat, fahéjolajat egy kis testápolóba belekeverek, de a fahéjolajról írták páran, hogy égési sérülést szereztek tőle, úgyhogy ez a paprikaolajjal is megeshet, főleg 2 az egyben! Ha valaki nem találja el az arányokat! :S A lényeg, hogy eltűnjön a narancsbőröm rövidebb időn belül!


2010. aug. 2. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy darab krémnek a neve?! Te jó isten, ez vetekszik a brazil szappanoperák szereplőinek nevével :D
2010. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok folyadék,zöldség,gyümölcs,mozgás.Fóliázhatsz is,az is segít kicsit.De a krémek

nem...

2010. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én elég sok helyen olvastam, hogy a paprikakrém tényleg hatásos, persze ott is akadt pár kivétel, de azért kb 80%-bam használ, és ez azért jóval több mint az 50, hogy vagy igen vagy nem!

Ezért talán én is kezdek benne reménykedni, hogy nem minden humbuk...

lényegében ugyanazt csinálja mint a szoli, mert felhevíti a testet, és izzadunk alatta fokozva az anyagcserét!

-és persze jól be is kell maszírozni..

A kozmetikusok, masszőrök is csinálnak ilyen kezeléseket, úgyhogy biztos van valami alapja!!!

2010. aug. 3. 20:15
 4/4 K.Betti válasza:
igen elvileg hatásos de úgy a legjobb ha valami sport vagy mozgás esetleg aerobik előtt bekened magad vele és avval együtt mozogsz
2013. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!