Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás segítő szereket ajánlan...

Fogyás segítő szereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Március óta kezdtem fogyózni, elhagytam a szénhidrátot, cukrot is csak a kávémba 2t teszek mert édesítővel nem bírom meginni.


Járok eddzeni heti 2-3 alkalommal (futás, szobabicikli, lépcsőzés)


Ez idő alatt a hátsóm lejjebb ment talán picit a hasam is de már egy ideje megállt a tudomány. Hiába csökkentettem méginkább az ételt és növeltem a folyadékot nem mozdul ráadásul a mérleg sem mutat kevesebbet mint mikor elkezdtem.


Voltam a legelején (más okból) vérvételen: májfunkció zavar, enyhén magas volt a triglicerid értékem...


Májra kúráztam egy máriatövist de nem tűnt fel, hogy használ mondjuk az se tűnt fel, hogy nem jó a májfunkcióm.


Szóval vérkép alapján nem indokolt az, hogy 160hoz 80kgos legyek de mégis.


Valamit tudnátok ajánlani ami kicsit felpörgetné a centik/kilók lecsökkentését?


2020. aug. 1. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szerek, inzulin rezisztanciát ezek szerint nem nézettél, érdemes lenne. A szénhidrátot, cukrot nem tudod elhagyni, ha eszel normálisan; zöldség és gyümölcs is tartalmazza. Nézd meg a kalória szükségleted, és azt, hogy mennyit eszel egy nap, lehet, hogy meg fogsz lepődni.
2020. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Trigliceridszint emelkedést az alkohol és a zsíros ételek okoznak, ezeket kell csökkenteni; ill. mozogni.
2020. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt. Cukrot azt neztek amit alapbol kimutat a verkep nem volt eltero.

Alkoholt nagyon ritkan fogyasztok ha havi 1 sort mondanek akkor tuloznek is... Zsiros hat porkolteket nem eszek, diszno hust nem eszek, szalonnat ugyszint utalom...


Igazabol amit megeszek az 2-3 fajta leves: tojasos, hus leves abbol is a leve meg a repa, meg a paradicsom leves...


Illetve fozelekes vagyok inkabb.


Hus gyanant a csirke hus, melle combja de csak rantva. Sult hust nem szeretem...


Krumplit is max a porosat krumplipurenek annak nem sok koze van a krumplihoz.


Napi etkezesem: koran evo vagyok 10fele ket merokanal leves ugyanannyi fozelek vagy ha csirke hus akkor egy comb ket kanal rizs vagy krumplipure, mellet mindig elvagom tehat kb 3-4centis szelet.


Vacsizni nem szoktam nehanapjan 4ora fele iszom egy turmixot.


Edes szaju igazabol nem vagyok szoval semmi csoki vagy suti. Chipsfeleket megint csak nem szeretem.


Mozgas: kondi heti 2-3 alkalommal 2 ora.

2020. aug. 1. 09:41
 4/5 Szőke József13 ***** válasza:
13%
Létezik az a termék, ami segítene neked, kb. 5 hete van Magyarországon. Úgy esnek le rólad a kilók, hogy észre sem veszed. Pörögsz tőle, kb. 15-20 %-os teljesítménynövekedés, a gyúrósok ki vannak akadva, egyszerűen nem fáradnak. 100 %-ban naturális. Én 1 hónap alatt 15 kg-t fogytam és nincs megállás! Amiről nem tudunk, az még létezhet!!!
2020. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szőke József, mi ez a szer?
2020. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!