Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Diet shake nevű (Tescoban...

Diet shake nevű (Tescoban kapható) termékről mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Megbízható onnan venni ilyesmit?

VAgy ajánlanátok valamilyen tényleg hatásos fogyiszert,amivel helyettesíthetek 1-2 étkezést?

5-10 kilót szeretnék leadni,persze mozgással egybekötve!


2010. aug. 3. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
ha az egészségedet rá mernéd bízni a tescora, hát ink nem mondok rá semmit........
2010. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
turb.ó diéta turmix por 8 kilótól szabadultam meg vele és 0,5 kg se jött vissza viszont elég drága :( de állítólag amit a rossmanba lehet kapni well mix por ugyan olyan jó mint a turb.ó diétás csak olcsóbb
2010. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azt még elárulnád,hogy mennyi idő alatt sikerült leadni,és mikor hagytad abba,és hogy naponta hányszor mekkora adagot fogyasztottál a siker érdekében?

NAgyon megköszönném :)

2010. aug. 3. 23:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha étkezést akartok pótolni olcsón, akkor:

[link]


Olcsóbb, mint a drágább verzió, aminek a nevét nem tudom leírni a cenzúra miatt... és ugyanúgy fehérje van benne...

2010. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:03 as vagyok


hát 8 kilót 2 hét alatt fogytam mind a 3 étkezést helyettesítettem vele nem voltam éhes és nem lesz hasmenésed meg minden amit magyaráznak és ez februárba volt most is tartom a súlyom pedig nyár van tehát jégkása fagyi stb. amúgy meg mostmár normálisan eszek de nem birok annyit enni mint elötte ennél nem kell mozognod mivel nem eszel semmit úgymond legyengülsz egy kicsit (bár ezt nem vettem észre ) de mikor abba hagyod után nem árt elkezdeni sportolni evésre meg csak azt tudom mondani hogy néha elmegyek a mekibe most is de régebben:

3 sajtburger 1 nagy krumpli 1 nagy üdítő és aztán megbírtam volna enni még valamit de most


1sajtburger 1 közepes krumpli és nem bírnék semmi enni utána

2010. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de az utolsó hozzászólóhoz lenne pár kérdésem::D


Szia!

Ez nagyon szép eredmény, 2 hét 8 kilo gratula:)

Nos azt szeretném kérdezni, hogy én csak a vacsorát váltánám ki vele, szerinted az érni valamit?

Mert egyrészt nagyon drága azért mind a 3 étkezést kiváltani, másrészt szeretnék is enni azért mást)

tegnap vettem vaniliásat de megnéztem és 375 kalóriát tartalmaz, szerinted ez vacsorának mehet? mert végülis ha eszek egy kefirt az meg ugye csak 200kcal körül van

hogy most akkor ez hogy van?

(azért vettem mert néha nincs időm vacsorázni, mellett fogyózik is, csak érdekelne)

köszi a választ

2010. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát ha csak vacsit váltasz ki vele nem tudom hogy mennyi idő alatt mennyi megy le mert anyum és én is 3 étkezést vbáltottunk ki vele amúgy asszem jövőhét hétfőtől meg a rossmannba kapható olcsóbbat fogom kipróbálni mert még fogynom kéne de drága volt a por és abba kellett hagynom majd írok hogy ezzel hogy haladok mikor kezdtem el stb.
2010. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De ááááh, hihetetlenek vagytok... builderen kaptok ugyanilyen összetételű 4 kilós cuccot 20000 körül, vagy 2 kilósat 10 körül, nézzetek már ott szét...
2010. aug. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

én vagyok a 2. és a 4. ugye februárba 2hét alatt lement 8kg a turb.ó diéta porral ma kezdtem el újra az ilyen fajta fogyit de nem azzal a drága porral hanem a rossmanba kapható well mixes-sel majd írok jövőhét hétfőn vagy most hétvégén hogy ezzel hogy haladok :D


nagyon jó lenne ha ugyanolyan hatásos lenne mert olcsóbban kijön :D

2010. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megmondanád nekem,hogy az mennyibe kerül?
2010. aug. 9. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!