Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mihez hasonló, vagy milyen...

Mihez hasonló, vagy milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
L-Carnitine, hízásra hajlamos vagyok, 183cm 72kg kocka hasat szeretnék vagy is le dolgozni a felesleget, ehhez a szerhez mi hasonló utána olvastam de nem teljesen világos a dolog, mit ajánlotok edzés tervként rá?
2010. aug. 6. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedd be 30 perccel edzés előtt, ennyi. Aztán edzél rendesen...
2010. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de semmi mellékhatása nincs?

és milyen ételeket egyek hogy ne felszedjem és milyen idő közönként fogyasszak?

2010. aug. 9. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs mellékhatása. A szervezeted amúgy is tartalmazza, csak nem elegendő mennyiségben. Kb 1000-2000mg kell edzés előtt. Csak mozgáskor fejti ki a hatását, úgyhogy önmagában nem sokat ér, mellette amúgy is kell diéta.
2010. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
edzéstervet mit szánnál?? elég testes gyerek vagyok 17 éves 73kg. :D
2010. aug. 24. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta tornázok. 30perc szobabicaj utána rubint rékára szintén 20-30oercet. Mindig váltogatom milyen testrészre, egyszer has, utána popsi, láb stb. Ha van annyi időd, meg energiád, megcsinálhatod az egészet egyszerre.
2010. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és "férfi" létemre is rubit rékára toljam? :D

egyébként nem rossz edzésterv, köszönöm!

2010. aug. 27. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, elsiklottam felette:D. Így már más. Menj el futni bicaj helyett( heti 3-5x), és ha tudsz járj kondizni. Ha erre nincs lehetőséged, végezz otthon felüléseket, fekvőtámasz stb. Bodybuilder.hu-n amúgy vannak edzéstervek.
2010. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

járok konditerembe, csak szálkásítani szeretnék, és ahozz kellene nekem has gyakorlat, a jövő nyárra már kocka hasat akarok:):P

és azért kérdeztem h van-e szükség erre a cuccra.

2010. aug. 29. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó, de csak akkor lesz kockahasad, ha odafigyelsz a kajálásra. edzéstől + L-karnitintól nem. Kipróbálhatsz még valamilyen termogenikus zsírégetőt, de csak akkor ha minden ok a szíveddel, vérnyomásoddal.
2010. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, értem és hogyha esetleg veszek hozzá stanazolt mennyire befolyásolja a hatását??
2010. szept. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!