Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Fast Burn Extreme tablettáró...

A Fast Burn Extreme tablettáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam, és kíváncsi vagyok rá, közöttetek van-e olyan, aki próbálta már. Mik voltak a tapasztalataitok?

2020. okt. 8. 11:39
 1/7 anonim válasza:
93%
Szia csak azt szeretném kérdezni kiprobaltad végül és ha igen mi a tapasztalatod?
2020. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem próbáltam ki. Mivel nem tudom, hihetek-e benne, így nem rendeltem még belőle. :)

2020. okt. 16. 00:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem rendeltem belőle. Az ára miatt nem fogom megvenni, ha nem tudom, hat-e.
2020. okt. 31. 09:15
 4/7 anonim válasza:
89%
Szia én megrendeltem és nagyon megbántam. 3 hete szedem és semmi változás,semmit nem fogytam, még 1 kg-ot sem. Pedig a honlapon annyira írták hogy tök jó gyógyszer aha KAMUUU! Senki ne vegye meg iszonyat drága és semmi hatása!
2021. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én is megvettem, még nem szedem elég ideje ahhoz, hogy véleményt mondjak, de annyit kell ezekről a kiegészítőkről tudni, hogy SEGÍTIK a fogyást. Nem fogsz fogyni ettől sem, ha csak szeded, de ugyanúgy eszel mindenfélét. Nem kell szigorú diéta, de azért oda kéne figyelni :) Azért segítik az ilyen készítmények a fogyást, mert olyan összetevők vannak benne. Sajnos nekem is azt kell hogy mondjam, csodaszer nem létezik. Ha van rá pénzed, próbáld ki, de csodát tényleg ne várj!
2021. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen átverés! Tudjátok mitől fogtok fogyni? Ha kevesebb szénhidrátot visztek be a szervezetbe és elkezdek sportolni! Ahoz nem kell semmi csodaszer! Én is így fogytam 4 hónap alatt 15kg-t és tartom a súlyom 4 éve! Az étkezési szokásokon kell változtatni valamint mozogni kell.
2022. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok,


Az előttem szólóhoz:


Le kell adni a rendelést az oldalon, de nem szabad egyből kifizetni.

Amikor átírányit a fizető felületre lépj ki az oldalról.


Vártam 3 hetet a kifizetéssel.

Minden héten emailben plusz 10% kaptam , csak hogy fizessem már ki. 👌🤣

Így amikor már kedvezőnek láttam az árát (7 990 Ft) kifizettem a rendelést.


Június:


Júniusban csak a sportot kezdtem el, a kajálást csak visszafogtam , de kalóriát nem számoltam.


Édesség még csúszott, de már csak heti 1x ettem egy zacskó gumicukrot(90g)...


Egy hónap alatt semmit nem fogytam, pedig reggel éhgyomorra kimentem intervallozni a pályára futni (4km minden nap + 20perc erősítő torna)... de semmi... ugyan úgy 91.8kg maradtam.

Ekkor döntöttem el ,hogy kell egy kis tabika lökés.


Rengeteg vélemény és oldalak leinformálását végeztem el mielőtt megrendeltem. Youtube-on angol videók és egyéb kföldi fitness oldalak által tájékozódtam. Először a Fat Burn Active-t akartam megrendelni, de a leírás és a kommentek alapján nekem az Extrém változatára volt szükségem.


Július:


5 napja kezdtem el a bogyó szedését, és vele együtt az étkezésben a kalóriaszámlálást, 1 nap 1200 kcal bevitel, 5x étkezésben elosztva.


Reggel továbbra is éhgyomorra futok 4km + erősítést csinálom.


❤ 5 nap után 85kg vagyok.❤

Végre elindult lefele a súlyom.


Az 1200kcal étrend, a napi 4l folyadék, a napi 4 kapszula, és a napi 4km futás most egy jó kombinációnak látszik.


Azt tudnotok kell, hogy 1 éve januárjában 58kg voltam.

1 év alatt több mint 30 kg híztam.

Mivel sosem voltam ilyen nagydarab

éreztem kell, muszáj valami pluszt hozzáraknom az életmódváltáshoz, hogy löketet kapjak (tabika).


3 hónapnyi adagot vettem meg.

Így hogy látom a változást, nagyon motival hogy év végére elérjem újra az 58kg-ot.


És amit még írni szeretnék, hogy évekig fittneseztem, sosem szedtem semmit, napi 2 edzesem volt, es tényleg jól néztem ki.

Szóval hiába próbáltam az alapján továbbra is élni a minden napokat, nem használt. Es pár hónap után feladtam. Depressziós lettem, összetörtem, mert nem tudtam mit kezdeni a helyzettel.

De most 1 hónapja elszántam magam , és végigcsinálom, újra gyönyörű tónusos leszek!

2022. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!